Włodzimierz Czarzasty: Pokazaliśmy Platformie Obywatelskiej co to znaczy mądrość w polityce

Fakty RMF FM

51K wyświetleń560

  „My takie rzeczy ustalamy we trójkę, od kilku miesięcy ze sobą współpracujemy, nie ma między nami żadnych sporów. Będziemy ustalali to w tym tygodniu” - tak na pytanie o to, kto z lewicy będzie wicemarszałkiem Sejmu odpowiedział w Porannej rozmowie w RMF FM Włodzimierz Czarzasty. Szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej podkreślił, że w przyszłym tygodniu dowiemy się też „kto będzie szefem klubu, dyrektorem biura, rzecznikiem prasowym”.

  Opublikowany Miesiąc temu

  Komentarze

  1. Ivan Kaczynski

   Gdyby ZSRR nie przetrwał, nie uratował 200 narodów i narodowości na własnej ziemi, nie uratował kilkudziesięciu państw i narodów Europy, w tym państwa i narodu Polaków, nas wszystkich dosłownie spalonoby w piecach, a ślady po nas, po naszych rodzinach, naszych przodkach, naszych kulturach, historiach byliby za pomocą kilkudziesięciu tysięcy buldożerów po prostu zatarte z powierzchni naszej planety! To nie jest wymysł, ale realny plan, drukowany hitlerowcami do spełnienia. Co się dzieje w głowie, w duszy Polaka, który ma tę wiedzę, trzyma w rękach ten PLAN, nie mniej jest w stanie opluć milionów ruskich, sowieckich ludzi, obywateli ZSRR, którzy stali na drodze Hitlera, a byly w stanie stać absolutnie w każdym miejscu, gdzie stanął NA POLSKIEJ ZIEMI, PORZUCONEJ I ZDRADZONEJ PRZEZ WŁASNY, POLSKI RZĄD I POLSKIE WOJSKO, pieprzony nazista; przez 5 lat każdego dnia, każdej godziny i minuty, bili się w okopach, na morzu, w powietrzu; nie mając snu, jedzenia, umierając, pracowali przy fabrykach, na ziemi, produkując miliony czołgów, samolotów, okrętów, moździerzy, granatów, min, artylerii, dziesiątki milionów butów, opatrunków, chleba, krów, świń... Bóg wie co jeszcze??!! A może po prostu rozum pisowca nie jest w stanie ogarnąć tego, co się działo na naszej planecie od 1938 do 1945? Może pisowiec wyobraża sobie to wszystko jako specyficzne lekkie żartobliwe wodewilowe spędzenie czasu?

  2. Ja bulek20

   Nie będzie komuch pluł nam w twarz.

  3. Aleksy Karamazow

   Komunistyczna świnia !!!

  4. Anna Nowak

   Już słuchać tego ...uja się nie da . Ludzie zapomnieliście w ilu aferach ta kanalia czarzasty był bohaterem ???? Co za idiota wybiera takich "ludzi " ? To się nazywa syndrom sztokholmski . Oj ludzie ludzie !

  5. legne legne

   I razem.bedzie sie dymac w pupke,jest nam dobrze😂

  6. Lili Leo

   Jak spokojnie pan Mazurek prowadzi wywiad z Czarzastym, a porównajcie dzisiejszy,(6.11.19) z sędzią Elżbietą Chojna-Duch

  7. Maciej Karólczak

   W moim mieście ten wieprz czerwony startował z 1 i wstyd mi za mieszkańców mego miasta ze się dostał dawno w lochach powinien z milerem Kwaśniewskim bolkiem gnic

  8. I. Ska

   p.Mazurek koszula no no ok😅👍

  9. I. Ska

   kowal ma twarz Judasz be be be.....👺👺👺👺👺👺👺👺

  10. Michał Gogolin

   Nos czerwony od mrozu...... Znamienny tytuł książki kwacha "TRZEŹWYM OKIEM"....

  11. Michał Gogolin

   Pisiory wespół z platfusami reanimowały czerwonego potwora PZPR czyt.

  12. Pawel Talik

   jest takie piekne zdjecie z gierkiem! czazasty, kwasniewski,gersdorf komuna wciaz zywa potrafia sie odnalezc w kazdym ustroju!

  13. Dariusz Chyb

   Obrzydliwy typ

  14. Jan Piurkowski

   Co ten burak opowiada i kto na to cos glosowal polacy opamietajcie sie

  15. Zbigniew Oleś

   Dla mnie komuna to komuna a każdy jej członek to członek!

  16. sovereign2000 Tetragrammaton

   Włodek, kochanek Żukowskiej aaaaa ...jest nam dobrze.

  17. Ostro Ci Mówie

   dziadzisko jest niesamowite w swojej głupocie hahahah a jacy wyborcy muszą być włodka

  18. Maria Sobocinski

   Straszne ...

  19. Radoslaw Jablonski

   Przynajmniej 20000000 ludzi nie poda towarzyszowi Czazastemu ręki Reszta wyjechała

  20. Kaczankuku

   Bardzo dobrze. Cisnąć gościa. Niech nie czuje się tak dobrze w radiu.

  21. Czesiek Sztoldzmann

   To niedobrze jak szczerwonemu ścierwu jest dobrze

  22. Elzbieta Witkowsta

   Lepiej wyrywac paznokcie,strzelac w tyl glowy ,torturowac,grzebac ciala na lace lub topic w rzekach....Jaka to komuna????W POLSCE KOMUNY NIE BYLO!!!!!!!

  23. Michał Biały

   czerwona morda plugawa

  24. Michał Narożniak

   Brawo Czarzasty, mądry człowiek

  25. Karol Fialkowski

   Co za czerwony skurwiel jak slysze jego slowa to sie we mnie gotuje "w polsce nie było komunizmu "

  26. Daniel H

   "W partiach komunistycznych byli i są albo debile albo bandyci" Wiktor Suworow. Czarzasty ty bandyto.

  27. Rafał K.

   I to jest dziennikarstwo,uwielbiam te riposty

  28. Mike Grabik

   Logika lewicy -> Wolność słowa tak, pod warunkiem że mówione jest to co lewica chce słyszeć. Wszystko inne to faszyzm, rasizm czy inne radykalne gadanie które trzeba z forum publicznego usunąć. Od dawna już uważam, że prawdziwymi współczesnymi faszystami są przedstawiciele lewicy - zero wolności słowa i robienie wszystkiego co tylko się da, żeby zniszczyć każdego mającego poglądy od lewicy odmienne.

  29. Kryska Griesmann

   Wasze wartosci to sa zabijanie dzieci I demoralizacja dzieci ty komuchu kto na te komuchow glosowal

  30. Kryska Griesmann

   Jak go widze tego komuniste rxygac mit sie chce kure....

  31. Hanna Kawecka

   Mazurek liże dupę lewakowi

  32. Krzysztof Krystian

   komuch cieszy miche, znowu przy korycie świnia zasrana

  33. Wieslaw Wojcik

   Czerwony jak cegła.... łże jak pies Stary komuch banda trojga

  34. Bartosz Sienicki

   Bescenna orka red. Mazurka

  35. Maciej Mach

   Przede wszystkim zdrady USA - Roosevelt powiedział Stalinowi już w '43 roku, że może wziąć sobie wschód Europy.

  36. P Bielsson

   Biedroń się nudzi i wybiera mistera sejmu... Czy takich polityków w naszym kraju naprawdę ktoś toleruje? A Czarzasty od 4 lat nie piję bo po wódce Biedroń zaczyna go kręcić. A tak na serio lubię Mazurka bo się w tańcu nie pierdoli z tymi pajacami

  37. Stanisław Rekosz

   Okropne... Jakim cudem ludzie do sejmu wybierają takich ludzi??? Precz z komuną!!

  38. Irena Ewa

   Ale szambo wybiło w komentarzach. Banda nieuków wytresowanych w tvpisdezinfo zabrała głos. 30 lat kurna minęło a ci ciągle to samo

  39. zbieraczjerzy

   Towarzyszu Włodzimierzu :D

  40. Ewa L Lis

   SAME BLAZNY, KLAKIERY KTORZY WALCZĄ OTO KORYTO, NIEMAJA GODNOŚCI 😁ZASAD 😁PCHAJĄ SIĘ DO KORYTA SILA - SA POZBA - WIENI MORALNOSCI 😁JAK NIE ZABIERZECIE IM KORYTA SILA TO SAMI NIE ODEJDĄ, PUKI ŚMIERĆ ICH NIE ROZLACZY. 😁😁😁😁. POWIEDZ JAK MAM ZYC BEZ 😁 KORYTA, 😁JA NIE POTRAFIE ZYC BEZ TEGO KORYTA 😁MOJE ZYCIE BY STRACILO SNENS, 😁JAK DALEJ ZYC NO POWIEDZ JAK, 😁JA NIE POTRAFIE BEZ TEGO KORYTA ZYC. MLODZI POLACY RUSZAJCIE DO 😁 BOJU JUZ CZAS NADSZEDL ZABRAC IM TO KORYTO SILA, BO SAMI NIE ODEJDA. - MLODZI POLACY WASZA SILA TO STANAC PONAD PODZALA MI, PRZESTAC SIĘ DZIELIC, 🤔🤔🤔 W JEDNOSCI JEST SILA. 🤔🤔🤔🤔 TO POLITYCY SKLOCILI NAROD 😁 A KOSCIOL ICH WSPIERA BO MAJA KORZYSCI FINASOWE, ZABIESZMY KOSCIOLOWI WSPARCIE FINASOWE I BEDA KWICZEC JAK POLITYCY, NO BO JAK ZYC, BEZ KASY SIE NIE DA. KOSCIOL WAS COFA DO XV wieku NIECHCE ZEBY ZDOBYWALISCIE 🤔 WIEDZE 😁WIEDZA TO UPADEK 🤔 KOSCIOLA I NIE MOGLI BY WAMI MANIPULOWAC, 🤔JUZ CZAS NAJ - WYSZY ZACZAC KORZYSTAC Z 🤔 WIEDZY 🤔WIEDZA TO KAPITAL. WIEDZA TO POKARM DLA CIALA I DUSZY. WIEDZA JEST NAM POTRZ - EBNA JAK WODA, BEZ WODY NIEDA SIĘ ZYCIE. 🤔TAK BEZ WIEDZY JEST CIEZKO ZYC, WIEDZA NAM ULAT - WIA ZYCIE, BEZ WIEDZY CIEZKO 🤔 ZYC. 🤔WLACZ MYSLENIE. 🤔🤔🤔 POZDRAWIAM MYSLACYCH. 🤔🤔.

  41. Rad Gr

   Włodek ciśnie na Korwina że bzdury gada a sam rzuca że komunizmu w Polsce nie było ....jak oni na nas to be ale jak my na nich to już cacy...

  42. burzowy78

   Super Prowadzący :)

  43. wojtaswrr

   czarzasty to wyjątkowo nieszczelny BYDLAK! Gdyby przy mnie powiedział by że SBecy zamordowali Błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki ot tak , bez polecenia zwierzchników i że w Polsce nie było komunizmu to by po prostu dostał WTA PIJACKĄ MORDĘ! To że był komunizm to sprawka tych którzy zdradzili i pracowali w aparacie państwa: milicja, urzędnicy, oficerowie wojska- wszyscy oni są ZDRAJCAMI i powinni zostać pozbawieni praw wyborczych oraz otrzymywać najniższe możliwe emerytury!

  44. 24JN

   MAZUREK - NAJLEPSZY DZIENNIKARZ! BRAWO ZA SZCZEROŚĆ!

  45. Asklepios

   Nie dość że czerwony wewnątrz to czerwony na zewnątrz

  46. Daniel Rudnicki

   Czarzasty chyba po Wojaku

  47. Ed Bytr

   Komuch rozliczajacy innych z poglądów i decydujący kto może zasiadać w sejmie, paradne. Gruba kreska Mazowieckiego powinna im przetrzepac tłuste, czerwone tylko.

   1. Ed Bytr

    Tyłki

  48. Rafal Miernik

   Czerwony komuch jebany !!!

  49. Ewelina62

   Może by tak Kosmici wzięli do siebie tak tą Lewicę?Bo oni to tak za bardzo na Ziemi nie pasują i to od przynajmniej 100 lat!

  50. MrTambourineMan

   2:20 pokazuje prawą dłoń. To charakterystyczne xD

  51. ABC DEF

   Panie Mazurek ponioslo pana: 14:44 Pan Mazurek mówi - "wprowadzil pan komunistów" , Pan Mazurek mówi - 15:50 "Ja nie powiedziałem, że wprowadziliście komunistow".

  52. Tereska Nowa

   towarzyszu czarzasty was czas jest krotki.teczowo zarazo.

  53. Ivan Kaczynski

   W czasach "reżimu autorytarnego PZPR" Polki rodziły 700 000 małych pięknych Polek i Polaków (w tym Mazurków), bez PZPR-u rodzą 350 000 małych pięknych Polek i Polaków. Jako rezultat - strata 10 000 000 obywateli przez oststnie 30 lat - I JAKI REŻIM JEST BARDZIEJ ZBRODNICZY WOBEC POLKOŚCI??

  54. Batory

   Niewielkie ilości na własny użytek... ale tylko dlatego to przyklepie, bo AKCYZA! Kolejna okazja do opodatkowania obywatela... Żal.

  55. SpartaKurwo

   Raz sierpem raz młotem

  56. Zatrzymane Chwile

   Kurwa ale cham ,kurwa komuny nie było .śmiechu warte

  57. woojoodobrarada aka vitro

   Widac ze pan Czerwony Pająk kończył studia na starych podrecznikach. I co smutne chyba wierzy w to co mówi albo ma ludzi za niedorozwinietych umysłowo. Pan Robert klasa odkąd oglądam

  58. Janek z Janek

   Pokrętna logika gościa rmf. Nie mogę zrozumieć czemu wszyscy podatnicy mają się składać na leki dla tego pana. Panie Czarzasty, jeżeli leki są dla pana za drogie proszę napisać skargę do koncernu farmaceutycznego, lub zastanowić się ile dla zdrowia zrobiło to pańskie chlanie wódy na spotkaniach POP-u. Jeżeli z kolei widzi pan, że kogoś innego na leki nie stać proszę założyć fundację, lub stowarzyszenie jakie będzie pomagać tym ludziom. Na zasadzie dobrowolnego wsparcia zainteresowanych. Może pan również sfinansować zakup leków dla tych ludzi. Proszę się brać do roboty, a nie do cudzego portfela! Sięganie w ten sposób do kieszeni wszystkich Polaków jest kradzieżą.

  59. Scazzi Raid

   "w Polsce nie było komunizmu..." brawo Czarzasty. Pięknie go Mazurek zaorał od 13 minuty!

  60. Tadeusz Kaplon

   Brawo panie Mazurek teraz czas rozjechać towarzysza Cimoszewicza