Szymon Szynkowski vel Sęk: Zarzuty pod adresem Mariana Banasia są "medialne na razie"

Fakty RMF FM

12K wyświetleń52

  „Zagłosowałbym za tą kandydaturą (Mariana Banasia na szefa NIK-u) w tych okolicznościach, w których wówczas w trakcie tego głosowania się znajdowaliśmy. Wówczas tych wątpliwości nie było. Gdyby one były, być może to głosowanie byłoby odłożone i ta decyzja też byłaby odłożona” - mówił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk.

  Opublikowany 2 miesięcy temu

  Komentarze

  1. aroundtheworld P

   No szczyt buty . nie ma problemu , nic się nie stało . Co by nie zrobili zawsze są czyści bo nasi . Odsuńmy te szumowiny od władzy . Tylko KONFEDERACJA jest w stanie to zrobić .

  2. Avoy

   Pisowski szczur

  3. Tomasz Janusz Śpiewak

   PiS ma standardy dobre! , patrząc na was można powiedzieć ,że tak wygląda chamstwo jak się dorwie do władzy.

  4. FlyBy S

   8:59 447

  5. John Hennessy

   No dobrze p. Sęk, ale jaka jest gwarancją, że Banaś jest uczciwy, że na razie brak dowodów?

  6. Power and Luxury

   Podoba mi sie to, spierdole cos to sobie pojde na urlop.WTF?

  7. Kamil S

   Kolejny Żyd. Masakra 😨😨😨

   1. Tusss Kk

    Gdzie ten żyd?? Konfederacja, zgadza się?😂

  8. PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA

   Największy udziałowiec Thomas Cook - chiński Fosung Group (18%) odmówiła wsparcia w kwocie 200 mln. funtów wyłożyć na firmę w martwym sezonie (była do tego zobowiązana). Firma upada i pewnie teraz ją przejmą. Ciekawa sytuacje jest tez w Wenezueli - Rosja przejęła złoża ropy i gaz w Wenezueli - na 30 lat zyskała monopol do wydobycia, przeróbki i sprzedaży gazu. Teraz zabierają się za diamenty i złoto. Rosja ma zainw. 1 mld $ w wydobycie złota i diamentów - udzielają kredytów i przejmują złoża. Działają jak Chińczycy. O tym trzeba koniecznie mówić. Co jest? Jakaś zmowa milczenia? Sprawa jest dziwna.

   1. PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA

    @John Hennessy Rozumiem, tylko czemu we wszystkich mediach cisza o tym? Czyżby Chińczycy opłacali media w Polsce?

   2. John Hennessy

    Jak widać, umowy handlowe okazują się bezwartościową makulaturą. Gra idzie o kasę, a tu nie ma kolegów, są tylko naiwni, wierzący jeszcze w uczciwość i lojalność wspólników. Chinole może stracą te 200 mln 💷, jednak w perspektywie dostaną za bezcen podmiot o majątku znacznie przekraczającym to co stracili, czyli zyskają wszystko, hotele, samoloty, klientów itp. Takie są prawa rynku.

  9. jaroslaw bielski

   Ścieżką życia postępuje ten, kto strzeże karności, kto lekceważy przestrogę, błądzi.

  10. Tomek Siwec

   Tak kurwa jeden z ważniejszych urzędników państwowych dostaje za darmo kamienice od kompatanta, ma kontakt osobisty z znanym przestępca krakowskim i wynajmuje mu mieszkania po zanizonej cenie w którym prowadzony jest burdel. Przecież wszystko jest ok. Co wy chcecie?

   1. Tusss Kk

    @Mariusz Milczewski Aferka wyssana z dupy Schetyny🤣🤣 Podobno twoi sprzedawali kamienice Warszawie za jedyne 50 zł. Prawda to?

   2. Mariusz Milczewski

    @Karol Młot Ja się pytam, gdzie jest Prokuratura, CBA i ABW??? Kontakty z gangsterem podlega z automatu pod ABW, te kamienice pod CBA, podatki od razu pod Prokuraturę i Organy Skarbowe. Ten gość powinien już stać przed Sądem i wysłuchiwać wyroku bezwzględnego więzienia.

   3. Mariusz Milczewski

    @Piotr Plusa Nie zgodzę się. Burdel jest w tradycji pisowskiej. To już nie jeden polityk i nominant pisowski powiązany jest z tzw sex aferami. Natomiast pseduokatolicy owszem, zaliczają się do grona pisowców. Prawdziwy katolik, podążą nauką Jezusa Chrystusa i nie dyskryminuje żadnego człowieka niezależnie od rasy, orientacji etc. Jezus powiedział: "Przyjdźcie do Mnie wszyscy utrudzeni i obciążeni, a ja Was pokrzepię" Jezus zaprasza każdego człowieka, a pseudokatolicy i pisowcy oraz niestety spora część hierarchów kościoła (ale dzięki Bogu, znam kapłanów prawdziwych, którzy są sługami Chrystusa) odrzucają wszystkich tych, którzy się z nimi nie zgadzają. To nie jest prawdziwy Kościół Katolicki. Niestety w Polsce doszło do tego, że prawdziwych Kościołów trzeba szukać, nie są one dostępne na wyciągnięcie ręki i to jest wina polityków i hierarchów kościelnych. A efektem tego jest to, że w kościołach zostało pełno pustych ław. Za czasów poprzednich rządów w Kościołach było znacznie więcej ludzi. Taki niby katolicki PiS zniszczył to co wypracowywał Kościół i naród, który jest jeszcze na dorobku. Pisowcy nigdy tego nie zrozumieją.

   4. Karol Młot

    Tutaj nastepny kwiatek plsel.info/video/wideo/wKTXs2nafJKHd6g.html niby sprzedal ta kamienice z hipoteka

   5. Piotr Plusa

    Przecież burdel jest w tradycji katolickiej. Rozwody też

  11. snp213

   Ta klamac, manipulowac i zgrywac glupka to tez jest sztuka. Czy w tym PiSie jest ktos normalny ?

   1. Wieslaw Piwecki

    @Mariusz Milczewski goń się

   2. Mariusz Milczewski

    Patrząc na wszystkich pisowców, to po latach zrozumiałem, że był jeden normalny, ale już nie żyje, zginął w katastrofie samolotowej. Lech Kaczyński w porównaniu do Jareczka i całej pisowskiej kasty, to była ostoja normalności i rozsądku.

  12. Mariusz Lange

   Widać, że w PiS włączono tryb Vanish bo wybielanie Banasia zapierdala na najwyższych obrotach

  13. Taki Maciek

   Polska, damy radę 🇵🇱

   1. Taki Maciek

    @Olimp_blue 447😜

   2. Olimp_blue

    Ale Bez piSSlamu

  14. Michal Gawlak

   Ten akurat fajny, ale pan Zaborski nigdy nie zostanie zastąpiony :)

  15. Patryk Jar

   Wysoki standard - kradniemy, a potem dajemy 5% na caritas. Następnie, jak się suweren za bardzo oburza to ci krystaliczni ludzie PiS odchodzą, bo są niewinni. Żałosny hipokryta. Jakim żałosnym człowiekiem trzeba być, aby na takich ludzi głosować.

   1. Tusss Kk

    @Olimp_blue A ty na kogo głosujesz? I cisza?🤣🤣

   2. Olimp_blue

    Tylko de te PiSSowskie chuje nawet na caritas nie dali Ale sie im nalezy

   3. Tusss Kk

    A ty na kogo głosujesz? I cisza.😂