Ogromne zwycięstwo, że chcemy być razem - Jurek Owsiak o 28. Finale WOŚP

Onet News

Onet News

4K wyświetleń7

  Subskrybuj kanał:
  plsel.info
  Facebook Onet Wiadomości: OnetWiadomosci/
  Aby śledzić więcej informacji, zapraszamy: www.onet.pl

  Komentarze

  1. Ewa Nowak

   To,co robimy-wszyscy z tego korzystamy,czyli najbardziej Juruś,który jeździ furą za 350 tys,ma flotę 15 samochodów i milionową flotę w banku,loty f 16 za 20 tys za godzinę.Dzieci nadal stoją na mrozie i zarabiają dla Jureczka. Róbta,co chceta a o faktury nie pytajta

  2. Nelly Szagdaj

   Super. Jurek to facet z klasą

   1. robert patior

    @Nelly Szagdaj Puki ma takich głupków co dają to jedzie dalej ale coraz więcej głosów rozsądku w tej sprawie.

   2. Nelly Szagdaj

    @robert patior no cóż. Kundle szczekają,A karawana idzie dalej. Do końca świata i jeden dzień dłużej

   3. robert patior

    Tak super tylko żeby robił to za darmo.Ale to biznes.

  3. Krystyna Poniatowska

   Wszystko rozumię, ale niech pan nie przesadza, bywam w szpitalach i tej zapaści nie widać,a jeżeli są gdzieś zaniedbania , to kiedy ich nie było?

  4. T M

   Trzeba być wyrozumiałym dla hejterów, ponieważ część z nich prędzej czy później w przyszłości czuwać będzie przy łóżku bliskiej osoby a cierpienie będzie podwójne jak monitorować funkcje życiowe lub je podtrzymywać będą urządzenia ze znaczkiem WOŚP.

   1. Ewa Nowak

    Urządzenia WOŚP to nawet nie jest 1% sprzętu w Polskich szpitalach

  5. jaro kenwód

   wosp to super oszuści i z tego żyją.

   1. Jaroslaw Czujko

    Piramida finansowa

   2. Adam Cichowski

    Ci co pluja na wosp są z lekka idiotami, to że PiS kradnie wam nie przeszkadza :)

   3. Jan Niezbędny

    @Antek Tv haha dobre zarty

   4. Antek Tv

    Ja dzięki wośpowi żyje

  6. Tata Mata

   Kieszenie wlasne napchane wiec plan wykonany cy kos wezmie sie w koncu za niego i te jego rodzinne machojki

   1. Adam Kowal

    Cos tam bierze :P ale chociaż coś z Tego Jest :) Panie TATA MATA Jak zazdroscisz to bierz sie i zrób to samo co PAN JUREK :)

  7. Olgiert

   Owsiak miał odejść po zabójstwie Adamowicza co on jeszcze tu robi ?

   1. Olgiert

    @Ewa Nowak wkurza mnie to jego pajacowanie zwykły hipis z woodstocku

   2. Ewa Nowak

    @Olgiert Nie winię Owsiaka o zabójstwo Adamowicza bo to guuba przesada ale tak sie akurat złożyło.I moim zdaniem był to zły znak dla Owsiaka.

   3. Olgiert

    @Ewa Nowak Owsik zabija kasę A przez jego szopkę ktoś zginął

   4. Ewa Nowak

    On nie zmienił zdania.On tylko chciał się przekonać,ilu ludzi nie da mu odejść.Brawo jurku,dzieci na mrozie zbierające do puszki Cię utrzymują

   5. Marian Maluchnik

    Za taką kasę co se bieże to od razu przejżał na oczy że źle by zrobił

  8. manitou 1976

   50 milionow mniej w porownaniu do ubieglego roku...Gdzie ten rekord...?

   1. Ewa Nowak

    Jak to gdzie? Poszły na lokaty bankowe ale z odsetek nie spodziewajmy się zakupu sprzętu medycznego.To idzie na coś całkiem innego.Ale o tym mówić nie wolno.

  9. Roman Bz

   Jurek trzymaj się nie przejmuj się wypocinami plepsu, wywodzącymi się przeważnie z PiS i ich pazernych tępych ,o niskim poziomie inteligencji wyborców,ciulow nie brakuje,drugi sort jest za Tobą, " prawdziwi " Polacy wolą dawać na tacę :-)

   1. Ewa Nowak

    Romuś idź się odlać.Uwierz mi,ze nie jestem z Pisu ale kiedy czytam te twoje naiwne teksty,to wcale się nie dziwię,ze Owsiak Lata F 16 i ma 15 fur pod domem

   2. jaro kenwód

    takich dziadów społecznych jak ty powinno się izolować na bezludnej wyspie , od zdrowego społeczeństwa

  10. Elżbieta Muszyński

   Guwno prawda że dobrowolne play mi dorzucił. W fakturze bez pytania. Takich sztuczek dobrowolnych się używa!

   1. Mariusz Ka

    @Pogononie Familiare Cieszę się. Oby jak najwięcej takich postaw jak Wasza. Brawo. Fundacja WOŚP stawiana jest jako wzór nie tylko w Polsce, ale i na świecie w kwestii gospodarności pieniędzmi. Chodzi o to ile procent docelowo trafia na szczytny cel. W przypadku Caritasów masz tam ledwie koło połowy, tu prawie 100%. I to są dane z rozliczeń, nie z jakiś Frond, wPotylicę czy innych gazet.pl. I teraz do rzeczy. Takie akcje jak Wasza są godne poszanowania i bardzo dobre społecznie, ale pomyślmy o czymś szerzej niż tylko przez pryzmat własnego podwórka (oby każdy tak dbał o swoje podwórko jak robicie to Wy). Takie akcje jak Wośp chwytają za serca, nakłaniają miliony ludzi do wspierania, jednoczą naród (choć wiemy jak to czasem wygląda) itd. Przede wszystkim wychowują i edukują społeczeństwo, jednocześnie zbierając gigantyczne sumy pieniędzy. Tego nie zrobią tacy ludzie jak Wy, bo takich ludzi jest mało. Zmierzam do tego, że nie powinniśmy wartościować dobroczynności i dzielić jej na lepszą czy gorszą. Wasze gesty są wspaniałe, ale nie uzbiera się z tego setek milionów. Wy działacie lokalnie, Jurek - globalnie. Obie postawy są potrzebne w zdrowym społeczeństwie. I to jeden z takich dni, kiedy wiemy, że nasze społeczeństwo nie jest jeszcze tak chore jak się nam diagnozuje.

   2. Mariusz Ka

    Elżbieto. o fekaliach w języku ojczystym piszemy przez "ó". Play dobrowolnie odprowadził pieniądze ze swoich faktur. Czyli ze swojego zysku, nie z Twojego portfela. Dużo szczęścia Ci życzę.

  11. Antoni Stefanowicz

   Alleluja i do przodu.!

  12. Bolesław Ara

   Brawo Panie Jurku .

   1. Jaroslaw Czujko

    Piramida finansowa

   2. Marian Maluchnik

    Dzieci zbierały za darmo a owsik za bardzo duże pieniądze a tak naprawdę to zasługa nas wszystkich bez nas nie zrobił by nic

   3. Bogdan Chojnacki

    Ręce ci uschna komu ty bijesz brawo bij tym dziecia co na zimnie stali i wyciskaly z siebie wszystko bo one nie rozumieją tych mechanizmów

  13. Zosia W.

   Jak zwykle jest grupa ludzi, która wietrzny wszędzie nieuczciwość. Każdy sądzi po sobie. Trolle swoje a WÓŚP GRA DALEJ - jest kasa na sprzęt dla szpitali i jest zabawa i nie ma lepszego i gorszego sportu. A że co niektórych kole w oczy sykces Jurka Owsiaka to jego problem. Ja jestem całym serduchem Z WIELKĄ ORKIESTRĄ 💖💖💖👍👏👏👏

   1. Zosia W.

    @Ewa Nowak Nie liczę ani na lot F - 16, a i zaproszenie na Woodstock ani na inne "zyski" a na miotłę nie zasługuję - no mlże w oczach "lepszego sortu".

   2. Ewa Nowak

    @robert patior Bo ludzie chcą wierzyć w bohaterów w idee a prawie zawsze za tym kryje się fałsz i obłuda oraz zysk.W Wałęsę30 lat temu też większość polaków wierzyła i musiało minąć duzo czasu,zanim zrozumiano kim Bolek jest naprawdę i co sobą reprezentuje.Z Owsiakiem będzie dokładnie tak samo ale myslę,że to potrwa trochę dłużej.

   3. robert patior

    @Ewa Nowak Niestety większość dających te fakty nie przyjmuje do wiadomości ,tylko nie wiem dla czego.?.

   4. Ewa Nowak

    Jasne Zosia,Juruś da ci polatać może F-16 jak będziesz do końca życia zbierać do puchy razem z dziećmi,choć pewniejsze jest,że polatasz tylko na miotle.Ale może dostaniesz Bonusa i pojedziesz za darmo na przystanek Woodstock,gdzie nasz Juruś ma wyłączność na obsługę tego extra festiwalu i gdzie leje się tanie piwsko,jest raj dla dilerów,pijaństwo i rozpusta,gdzie niemal każdego roku umierają tam młodzi ludzie ale Owsiak jest i tak the best!Owsiak Krzyczy,Owsiak Radzi,Owsiak nigdy Cię nie zdradzi,gdy do puszki grosik wsadzisz.

   5. Adam Cichowski

    @Pogononie Familiare na pewno to coś daje 🤣

  14. Wiedzon

   Wygram WYBORY z judą ??? plsel.info/video/wideo/yKjPtKCXeGx7YIY.html

  15. Marian Wikarek

   No i znowu zbieramy na dostatnie życie Pana Jurka.

   1. Bogdan Chojnacki

    @Marian Maluchnik myśle że są jeszcze

   2. Super Kleszcz

    Wystarczy porównać katolicką organizację, do działalności Owsiaka, i widać różnicę. Rydzyk się pławi w luksusach za nasz hajs. A ludzie Jurka hejtują.!

   3. Bogdan Chojnacki

    @Marian Maluchnik myśl sprężona uczuciem mówisz prawdę

   4. Marian Maluchnik

    @Super Kleszcz no właśnie co takiego jak mu skapnie parę milionów najwyżej parę dzieciaków mniej uratuje

   5. Marian Maluchnik

    @Bogdan Chojnacki jednak są mądrzy ludzie w Polsce