Komentarz Tygodnia: Tajemnica Benedykta XVI

GadowskiTV

GadowskiTV

1M wyświetleń531

  Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► bit.ly/2hpaHeW
  Strona Autorska ► www.gadowskiwitold.pl
  Książka "Szlag trafił!" ► gadowskiksiegarnia.pl
  O arabskiej wiośnie i o Janie Pawle II, o wiośnie katolickiej i klubach kardynałów, o zniesieniu wiz dla Polaków, o Donaldzie Tusku, który nie zostanie kandydatem na prezydenta, o opłakanym stanie kamienic w Łodzi, o kulisach afery w Ministerstwie Finansów, a w post scriptum, o tym jak niemieccy kardynałowie witali papieża.
  _
  "Święci z Doliny Niniwy" to opowieść o tym jak nie utracić nadziei i wiary mimo doświadczenia piekła na ziemi. Wesprzyj produkcję filmu o chrześcijanach na Bliskim Wschodzie:
  ► www.gadowskiwitold.pl/wsparcie.html
  __
  gadowskiwitold.pl/
  wyspa prawdziwej wolności

  Opublikowany 6 miesięcy temu

  Komentarze

  1. Barbara Wojtowicz

   Każdy czas wnosi naukę w dziejach człowieka ulomnego .❤

  2. Tad Pa

   Na okrągło. Nie wiadomo czego chce. Na pewno popiera Pis a namawia aby Konfederacja była grzeczna i współdziałała z Pis bezwarunkowo.

  3. Krzysztof Domanski

   Piles cos ? :)

  4. Teresa Chojnacka

   Zal mi papierza bardzo jak oni go traktuja trzymaj sie Ojcze zdrowia zeby bog ci pomogl

  5. heladwitmar Gąska

   byłem,jestem i będę zawsze przeciwko wcieleniu mojej Polski w struktury UE,głosowałem i głosuję przeciwko obcej władzy,życzę wszystkim prawdziwej wolności(wszyscy mamy ją od Boga),przyznał mi rację Św K Wojtyła J P 2 przychodząc do mnie w czasie snu i prosząc mnie o leczenie(jestem lekarzem)_jest wielkim świętym,ale i bardzo cierpi bo nie powiedział,że nigdy nie wolno nam wejść w struktury polityczne i inne w UE bo zginiemy,bo wszyscy judasze skarżą się na Polskę w Berlinie i Brukseli,bo wejść "do piekła"i nawrócić diabła to nierealne,bo większość obcokrajowców nami gardzi.Gdybym mógł,chętnie przyznałbym obywatelstwo polskie papieżowi Benedyktowi 16;moje prywatne myśli mogą Was śmieszyć,ale to jest normalne. Szczęść Boże Wam wszystkim i modlę się za Was.

  6. pd691

   2000 komentarz...

  7. Michał Wwuwu

   Proszę nie budować fałszywej narracji! Pragnę zwrócić uwagę na to, że w przedstawionym na końcu filmie to nie Papież wita się z niemieckimi kardynałami i biskupami, tylko osoba, która idzie obok niego, której kardynałowie i biskupi są przedstawiani. Przecież to widać. Jest to fragment wizyty Papieża Benedykta XVI w Niemczech, transmitowanej przez "TV Trwam". Wystarczy się wsłuchać w głos komentatora od <a href="#" class="seekto" data-time="2514">41:54</a> - "Przywitanie z przedstawicielami władz Kościelnych, z biskupami niemieckimi, z kardynałami, bowiem na początku tego powitania najpierw Prezydent przedstawiał Ojcu Świętemu pracowników swojej kancelarii. Tym razem Ojciec Święty przedstawia (...)". Wszystko zostało powiedziane. Tak wyglądają wizyty dyplomatyczne. Także w czym jest problem? Popełnił Pan błąd. Tak samo jak wszyscy inni, którzy dali się na to złapać i chwycili za klawiatury. Manipuluje Pan informacjami, których Pan najwyraźniej nie sprawdza i nie weryfikuje. To nie Papież jest witany, tylko osoba mu towarzysząca. Znalazł Pan swoją odpowiedź. Jestem jednak głęboko świadomy sytuacji jaka ma miejsce w Kościele Katolickim w Niemczech i jakie procedury są w nim urządzane przez tamtejszy episkopat, nie zmienia to jednak faktu, że zmanipulował Pan ten film na potrzeby własnego przekazu i nieuczciwie potraktował hierarchów na nim przedstawionych.

  8. INVISIBLEpussy

   Nie moge tego kurwa sluchac! Sa tak traktowani tak jak sobie na to zasluzyli.

  9. Ewa Kania

   Wlasnie ogladnelam to powidanie to okropne jak "ta " reszta kardynalow ktora mu nie podala reki sie zachowala.

  10. Tomasz Staszowski

   odłóż filiżankę bo wyglądasz z nią nie poważnie, duży bobo z butelką mleka

  11. krzysztof Płuciennik

   Podziękujmy Bogu za komentarze Pana Witolda

  12. Lucyna Janowska

   Dzieki Bogu ze jeszcze jest Pan Gadowski ! Wspaniale informacje ,takich nam potrzeba !

  13. Grzegorz G

   <a href="#" class="seekto" data-time="538">8:58</a> - <a href="#" class="seekto" data-time="2427">40:27</a>

  14. Arsene Lupin

   Co Pan ma do Federacji Rosyjskiej? Czy to tylko wyssana z mlekiem matki rusofobia?

  15. NOVUS ORDO SECLORUMM ILLUMINATI

   PROTESTANCKIE USA LIKWIDUJE WATYKAN I KRK

  16. GRZEGORZ MICHALSKI

   Zwykły pisowski SZur

  17. Olek twBolek

   Oczywiscie, ze pis z niczego sie nie wyczysci, problem polega na tym, ze polakow patriotow jest mniejszosc wiec po trzydziestu latach od okraglego stolu nie jestem masochista zeby sie ludzic, ze Polska kiedykolwiek bedzie wolna bez wojny.

  18. Dabrowa Debowa

   Jednym slowem Jestes: antyrosyjski, pro-pisowski, pro-watykanski - po cichu pro-amerykanski -- ANTY polski! Zachlysnij sie ta kawa!

  19. Koło Nydahl

   Nasi Politycy nie są od myślenia ! Każdy sobie rzepkę skrobie i pcha ile może w kieszenie. A reszta to FIKCJA ! Ten WIRUS tak samo mistyfikacja ! A kościół stracił wiele w oczach wiernych przez akty pedofilskie. Kim jest FRANCISZEK ? jaką wiarę wyznaje ?

  20. anna jasiejko

   Co z ta filizanka??? Takie przyssanie sie to niezdrowo....

  21. Robert Brzozowski

   Przepraszam, nie znam tych purpuratów, ale zdaje się, że jest to ceremonia przedstawienia przez Papieża jego współpracowników innemu dygnitarzowi, zatem może być tak, że przywitali się z Papieżem wcześniej...

  22. Jadwiga

   Jak można tak sympatycznemu i inteligentnemu staruszkowi nie podać ręki....

  23. Jadwiga

   Grzechy tchórzostwa ,to grzechy zaniedbania: trzeba i za nie zapłacić . Niewidzialny koronawirus niepotrzebny ?Dlaczego nadchodzi następna mutacja tej hybrydy ?....

  24. Lucyna Pyrek

   P Gadowski nikt nie zniosl wiz ! Wizy dalej obowiazuja! Konsulat przeniusl wszystko do internetu,maja spokuj w Konsulatach! Zniesona wiz to kupuje bilet i lece a nie pytam w internecine czy moge!!!

  25. Pawel Debek

   Mily panie jest pan wspanialym kaznodzieja. Mowisz pan bardzo madre rzeczy. Tylko na.mowieniu sie konczyn. Pan i podobni tylko mowicie. Przepraszam czy my sluchacze mamy cos z tym zrobic? Panskie i kolegow gadanie konczy sie jak fala ja jeziorze od rzuconego kamienia. Nic to nie daje trzeba to zaprowadzic do sadu a.nie tylko klepac

  26. ReadyAimFire

   Koles tuszowal pedofilie przez lata (tak samo zreszta jak i JP2), a ci placza ze mu ktos reki nie chce podac. Tez bym nie podal.

  27. Ada Bobras

   Witam Panie Witoldzie-Dziekuje za Pana Postawe, aby wiecej bylo Tak ich”Witoldow” Modle sie za Pana Dziekuje Sluchaczka z Melburne “Brawo! Brawo”

  28. Hala Kurka

   Teraz czas nastaje ,jak to jest. Z nami Wierzącymi ,czy obronimy nasza Wiarę i wspomożemy Pana Jezusa który oddał swoje życie za Nas. Aby wiedział że ta śmierć nie poszła na marne. Pozdrawiam wszystkich Prawdziwych Katolików.

  29. Elcia Bela

   Witam serdecznie moc jest z Panem ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  30. tadeus roman

   Szanowny Panie Gadowski , prosze sie nie dziwic , Pan potwierdza proroctwa Biblijne , czy nie Objawienie 17 ... opowiada o zniszczeniu religi przez sytemy polityczne ?

  31. Roman R

   Panie Gadowski jest rok 2011 ludność w Arabii Saudyjskiej zaczyna się buntować za przykładem Bahrajnu, i co ! . Król sypnął kasą każdemu po 5 tys SR do wypłaty na długie lata i szybko ucichli. Wprowadzili Vat 5% i co ! ludziom od razu wypłacili rekompensaty. Król dba o to żeby ludzie się nie buntowali. O strajku w pracy zapomnijcie są zakazane.

  32. fryderyk tomasz

   Panievgadomnski co o rydzyku by sie przydalo

  33. typysystem . c o m . p l

   Módlcie się za papierza

  34. anastazja211

   dla mnie sprawa jest prosta a jak dla ciebie nie jest prosta to ją wyprostuj . ja też muszę wyprostować swoje życie

  35. anastazja211

   słuchaj pan . mama moja jest umierająca lubiła pana czytać w niedzieli / pan pirdolisz jak pan będziesz wydłubywać komuś kupę z tyłka to będziesz pan dla mnie osobą godną do konwersacji a poza tym człowieku zwykły dureń widzi ze ty chyba na haju stale jesteś nie myśl że ludzie tego nie widzą

  36. Dzqby Ripley

   Po czasie, wszystko po czasie......z prawie półrocznej perspektywy, ogląda się to całkowicie inaczej.

  37. Adam Trukawka

   I jak się okazało, hierarchia całkowicie zwiodła. Tzw pasterze pochowali się, owce zostały same.

  38. Jolanta Zakręcka

   Ten fragment filmu jest czymś strasznym i przerażającym

  39. tom lelen

   A może odłaczmy się od Watykanu i 9th Circle?...

  40. tom lelen

   Muammar troche wydoroślał w "końcowym" etapie zycia. Jego celem bylo założenie banku pan-afrykańskiego opartego na złocie oraz porzucenie dolara w handlu ropą - można powiedzieć, że chciał odejść z hukiem. Ku zaskoczeniu, Libia była wspaniałym krajem dla kobiet i męszczyzn z wysokim standardem życia wbrew wszelkim pogłoskom medialnym.

  41. Aleks Pe

   Dziękuję za kolejny wspaniały komentarz. Szczególnie wymowny jest filmik w końcowej części komentarza. Komentarz niech dopisze sobie każdy sam. na co zwrócił uwagę pan Witold. Pozdrawiam serdecznie. Łapka w górę.

  42. Leszek Ceglowski

   Dzieki za madre slowa

  43. biuro bankom

   Madar = WSI

  44. Sara Neumann

   Smiem bardzo watpic ze to sa kardynalowie niemieccy! raczej to sa kardynalowie w niemczech. Z tego co juz wiem, to zeby dostac sie na wysokie stanowisko wladzy lub pieniedzy to trzeba miec odpowiednia grupe krwi. Znakiem uzedu kardynala jest kapelusz a nie kippa!

  45. Krzysztof Kmiec

   Bardzo dobry i ciekawy komentarz.

  46. Krzysztof Kmiec

   Super film. Zresztą jak zawsze.

  47. Krzysztof Kmiec

   Brawo Witek za walkę o prawdę.

  48. Krzysztof Kmiec

   Jest Pan bardzo dobrym komentatorem.

  49. Krzysztof Kmiec

   Robi Pan super robotę.SUPER.

  50. Krzysztof Kmiec

   Brawo Panie Witku.

  51. Joanna Rosinska

   Przeciez USA niweczy co tylko stoi na drodze korporacji

  52. LukashCK

   Kłaniam się w pas

  53. TheRadicalpl

   Najlepszy pidcast od miesięcy tak trzymać!

  54. MM

   Pierwszy raz widziałam ten moment powitania Papieża z kardynałami - dla mnie szok- to za mało powiedziane . Ich zachowanie wobec swojego Papieża - to katolicy??????????wstyd kardynałowie.

  55. intellact12 intellact12

   Wtyki i szpice znają tajne tajemnice. No i proszę jaki religijny reporte od 'dziewczyn pracujących' u arabów.

  56. Joanna Witkowska

   Mówi Pan o kościele, uważam, że to bardzo ważne!!!! Obrona wartości katolickich, jestem też wierząca, dobrze się słuchało...

  57. Agnes Aguś

   Jak mam się zachowywać, jako chrześcijanka, wobec zła? Reaguję adekwatnie i natychmiast. Tak zostałam wychowana i nie pozwolę, by na moich oczach działo się zło! Idź precz, szatanie!

  58. andrzej

   Pis nie ma Pańskiego poparcia ale i poparcia mojej rodziny.Zawsze głosowałem na Zmianę dobrej podmiany

  59. maria Lakucewicz

   Panie Witoldzie, czy jest jakakolwiek szansa ,zeby Pana komentarze byly z napisami po angielsku? Jest wielu obcokrajowcow,w kraju I nie tylko,ktorzy chcieliby,a nie maja szansy na wysluchanie Pana.

  60. Krzysztof Błajdo

   Zgroza!!!

  61. fragles131

   pan sie napije z tej ladnej filizanki to wiecej faktow sie uda wypowiedzic, bez tego mam wrazenie ze pan zejdzie

  62. Jerzy Janda

   A ja z innej beczki.Czy mógłby się Pan pochylić nad problemem chamstwa na wszystkich kanałach tv obecnych w Polsce.Tłumaczenia filmów są ordynarnie, zawierające niedopuszczalne słownictwo .To istna plaga. JAK ma się ta patologiczna sytuacja do prawa w Polsce.Proszę zrób coś z tym.Pozdrawiam.

  63. Brayan ZacharWick

   W MOSULU WALCZYL Z BOLGARAMI MOJ...KOCHANY DZWONIL DO POLSKI JACY SA BOLGARZY WOJOWNIKAMI...TO PIEKNE TO POUCZAJACE TO MYSL .

  64. Brayan ZacharWick

   Brawo wrescie kochany...dokument iranu jest Piekny.Wartoscoiwe Twa i doceniona Wartosc.Piekny

  65. Brayan ZacharWick

   Vat can

  66. Brayan ZacharWick

   Piekny mysliciel ...i na tym w swiecie huji ,zjebow doktrym i habatem swinskim

  67. Michal Dobrzynski

   Kto to kur$a jest Benedykt Kswi? Abstrakcja. Abstrakcyjny mudzahedin zadzacy nikim prócz własnego dominium znacznie ograniczonego.

  68. Waldek TVP

   Dzieki temu materialowi odmienimy caly swiat a moze i wszechswiat co wam to daje co macie na rzeczy jestesmy pionkami w ich grze i uwierzcie mi tu....nic im nie zrobimy😊

  69. Lucyna Szczesniak

   Niestety nie jestem za takim kościołem, niewiele ma wspólnego z Bogiem, tak jak i wielu baranków tam chłodzących. Bo kościół katolicki tak ich nazywa. Prawdy tu nie ma, kler stawia się ponad Bogiem, nazywa ludzi świętymi, a nie chce zobaczyć ile cierpienia tenże kler zadaje ludziom, dzieciom, jak nami manipuluje. Ludzie modlą się, a potem jadem tryskaja, obrażają się, wyzywają

  70. Stanisław As1

   Na to wychodzi,że Gowin jest przestępcą.

  71. Krzysztof Szalanski

   każda religia jest zbudowana na kłamstwie i jest patologią , jest odsunięciem człowieka od duchowości od źródła , po Watykanie, Synagogach, i Meczetach nie pozostanie cegła na cegle ...MISIACZKU :)

  72. Krzysztof Kmiec

   Super film.Brawo.

  73. zenek sokol

   ❤️❤️❤️👍💙💙💙

  74. Urszula Gromadzka

   No coz ktos ma problemy, geograficzne i Chistoryczne problemy? Same biblijne dzieci z podlosci i zawisci

  75. Antoni Mateusz

   Niestety Kościół tego nie przetrwa i wspomnisz kiedyś ten komentarz a już go spalą ogniem.......

  76. krystyna Mikorska

   "I dla tych,co podarli szatęTwej jednosci ,Płynie z Serca Twego zdrój litości.Wszechmoc miłosierdzia Twego,o Boże,Ite dusze z błedu wyprowadzic moze." (Dz nr1218)

  77. M.J. H.

   Będzie znacznie więcej głosów przeciw PiS-owi.

  78. alexmax69

   Szkoda ze tak ciekawy material prezentowany jest w tak SZTYWNY I NUDNY SPOSOB , BLAGAM PROSZE SIE ODMROZIC !!!

  79. Minecraft/cod iRealiiZz-62

   znalazl pan dobry sposob na zarabianie kasy szerzac dezinformacje to jest wstyd.A obrone chrzescijan niech pan zostawi nam samym a od P. Tuska delikatnie mowiac niech sie pan odczepi blizej ma pan prezesa i jego wyznawcow.Mowi cos co jest niezgodne z etyka czlowieka pieniazki i tylko to sie liczy.nie pozdrawiam nie ciekawych ludzi.

  80. kristof ekert

   Przepraszam , ale czy ta filiżanka to jakiś ważny rekwizyt w tych odcinkach? Tematy są jak najbardziej interesujące .