Historie dezinformací: Kaddáfí

karel25

2,4K wyświetleń2

  Opublikowany 7 miesięcy temu

  Komentarze

  1. Chilli Jay

   Kokos ak človek vidí koľko špiny urobil a je schopný urobiť špinavý západ voči slobodnej krajine tak to je neskutočný HNUS!!!USA,FRA,BRITAINSTAN to sú hlavné osi zla!!!

  2. SlovakPatriotSK

   Muammar Kaddafi už vtedy hovoril o tom ako prídu migranti medzi nimi aj islamisti z Al kajdy do Európy a spravia nám v EÚ peklo. Líbya bola pre nás obranný múr, Líbya v 2010 zastavila migráciu do EÚ. Dokument o ničom, ani zmienka o totálne zničených mestách, zmrzačených deťoch, starcoch, žien teroristami z NATO. Ani zmienka o podpore terorizmu NATO napr. o Belhajovi ktorý krátko po páde Kaddafiho vlády ukradol obrovské peniaze a pár rokov potom začali útoky po EÚ.

  3. ranexil

   Nuž. Ono to nakoniec vyzerá, že hormóny slepic a kohútov urobili svoje. Dokument o ničom. 1/3 v prospech budúceho víťaza, čo sú vždy zbrojari a tu obzvlášť ropy.

  4. Romano Romaker

   Ani slovo o rope ?

   1. Chilli Jay

    Tam nešlo hlavne o ropu ale o to že Kaddáfí & Company"5 najbohatších krajín v Afrike"chceli vytvoriť jednu jednotnú Africkú menu,tzv.Africký zlatý dinár a USA+západ čiže dolár a euro by padli brutálne na cene kedže každá mena je krytá zlatom a v Afrike"hlavne v tých 5tich krajinách"je zlata po kokot!!!Neviem a nebudem to hľadať ktorých 5 krajín to malo byť no myslím že:Líbya,Nigéria,Egypt,Tunisko a tuším JAR.

   2. Vladimír Kanis

    Skôr išlo o vodu

   3. Martin Koval

    Ano - rozbor motivů nejde příliš do hloubky.