Czy związek z przyjacielem to dobry pomysł?

32K wyświetleń40

  Klikajcie w ankietę i pomóżcie tworzyć kanał forms.gle/sS2Ty5bkPm5jWGPS6
  Przyjaźń czy miłość? To kanał poświęcony relacjom i uczuciom. Związek z przyjacielem to szansa na udaną relację czy niepotrzebne ryzyko? Co trzeba wiedzieć przed jego podjęciem? Jesteście ciekawi? Jeśli tak, obejrzyjcie nowy odcinek naszego serialu. Dzięki życiowym rozmowom przyjaciół i prawdziwym doświadczeniom każdy znajdzie tu coś dla siebie.

  Subskrybuj: plsel.info/a/AJormr9qmokkPKfE0k4Dvg
  Adam - sokolowskiaktor
  Damian - zvrzycki
  Nastka - nattwu
  Maks - xkrukix
  Daga - adrianna.krysian
  Barman - michalchrusciel
  # MartiniTime # MartiniFiero

  Opublikowany 2 miesięcy temu

  Komentarze

  1. Przyjaźń czy Miłość?

   Koniecznie sprawdźcie co działo się, gdy na spotkaniu przyjaciół niespodziewanie zjawił się Maksym (Maksymalnie) 💪👉plsel.info/video/wideo/l3XR1pa8c5KrYIY.html

  2. DubStepina

   8:38 Ej... skoro to się posypało to chyba nie była to prawdziwa przyjaźń. :c Bo niektórzy są w stanie po związku zostać przyjaciółmi. To wszystko jest zbyt skomplikowane!

  3. Viktoria Gadomska

   Ja byłam z przyjacielem przez kilka miesięcy a teraz jesteśmy kolegami ale teraz dalej do niego czuje a chce się pozbyć tego uczucia ale dalej mam z nim konktak

  4. wierszowana 1997

   Moim zdaniem dobry pomysł, sama jestem w takim związku. 4 lata przyjaźni i ponad 2 lata związku z przyjacielem, teraz jesteśmy narzeczeństwem i nie narzekam. Najbardziej bolesne byłoby go stracić i jako mężczyznę i jako przyjaciela. Zależy w jakich okolicznościach taka para się rozstaje. Jeśli rozstanie to decyzja obu ze stron nie widzę przeciwwskazań, żeby przyjaźnić się dalej. 😊

  5. K Kl

   A TA to już wszędzie jest

  6. All I want

   Po obejrzeniu tego filmu nadal nie wiem czy związek z przyjacielem to dobry pomysł

  7. Pirotess C18

   Jeśli to oglądasz jej były przyjacielu to przemyśl odezwanie się do niej, bo jak widzisz dziewczyna tęskni za tobą, a i może ty odczuwasz brak jej przyjaźni również, tylko żadne z was nie odważyło się na telefon.

  8. Tom Lyn

   Większość ludzi wyklucza związek z przyjacielem, pokazuje to choćby wielka liczba rozwodów. Jak po kilku latach kończy się chemia, pożądanie i pozostaje już tylko przyjaźń, to ludzie się rozwodzą.

   1. Rafal K

    Ja się też tego boję, dlatego czytam poradniki jak utrzymać związek, żeby nie wkradła się rutyna i ona kochała mnie tak samo mocno jak pierwszego dnia.

  9. TheMarcin1722

   Niech mi ktoś wytłumaczy to zjawisko: Ze strony faceta trafić do friendzone -strefa przyjaciela to samobójstwo jeśli chce się wejść w poważny związek z kobietą. Raczej w świecie tak to wygląda że ,,przyjaciel" jest bardziej wykorzystywany przez kobietę i każdy ogarnięty koleś, który wie z czym to się wiąże nie będzie zachowywał się jak przyjaciel. Filmik stworzony przez kobiety pod propagandę że przyjaźń jest spoko (widziany oczami kobiety), a w cale tak nie jest. Prawdziwe życie doświadcza mężczyzn że to ssie i nie warto wchodzić w przyjaźń z kobietą. Wspomnę jeszcze że jeśli kobieta wie czego się spodziewać po partnerowi to ona traci nim zainteresowanie i staje się mało atrakcyjny w jej oczach bo nie dostarcza tyle skrajnych i różnych emocji co łobuz/chad w klubie. ,,Żaden przyjaciel, nigdy nie dostanie się tam gdzie tampon" -cytat zaczerpnięty z ,,Snajper Uwodziciel" Fabian Błaszkiewicz. Ktoś powie że:,, to nie prawda, ja żyję z mężem 5, 10, 20 lat, a na początku byliśmy przyjaciółmi". Owszem zgodzę się, takie związki miały przyszłość, kiedyś bo ludzie byli inni, internetu nie było to też mniejszy wybór miały kobiety i świat nie był nastawiony na konsumpcjonizm to związki z przyjacielem były wygodne,stabilne i bezpieczne. Teraz mamy fb, insta, tinder, badoo, sympatie, a granice w Europie są otwarte więc dziewczyny teraz mają ogromny wybór w doborze partnera. Jak nie ten to inny. Teraz jest przekonanie że więcej to lepiej.

   1. Michal Ja

    W punkt! Lepiej bym tego nie ujął ;)

  10. DudA

   Ale Nastka gra wrędną 😜

   1. Rafal K

    To jest po prostu "bestialska p0lka"

  11. Julcia Trufcia

   Zrobicie odcinek o LGBT?

   1. Jax On

    Ten temat jest przeruchany na wszystkie strony...błagam...

   2. Rafal K

    No przecież w tej paczce znajomych jeden z nich to gej i był odcinek o nim.

  12. Giovanna Poli

   Oczywiście- przyjaźń może być początkiem prawdziwej miłości ☺. Najpierw jest budowanie prostej relacji, zaufania, następnie koleżeństwo, przyjaźń, a dopiero miłość. Jednak ludzie często mylą zauroczenie, fascynacje seksualną z miłością i dlatego często padają ofiarami różnych toksycznych ludzi, którzy widząc jak pragniemy miłości manipulują nami w celu osiągnięcia swoich celów. Tak było np. W przypadku mojej znajomej z biura - pięknej blondynki, która lubiła wzbudzać pożądanie u mężczyzn. Po ich usidlaniu bawiła się nimi niczym modliszka swoją ofiarą. Czytała na głos ich miłosne e-maile i śmiała się do rozpuku z ich naiwności. Sama miała narzeczonego - chciała z nim ślubu i dostatniego życia. Jednak on przejrzał jej grę i uciekł. Ja, z kolei, mego męża dobrze poznałam jako przyjaciela. Wspieramy się nawzajem, mamy podobny punkt widzenia. Wzajemne zaufanie. To jest dobra pożywka dla miłości i zrozumienia potrzeb drugiej osoby. Ponad 10 lat razem ☺ i będzie więcej ☺

   1. Rafal K

    Odpowiedz mi na jedno ważne pytanie. Czy prawdziwy związek może przeżyć bez "hard fuckingu"?

  13. No I Co?

   Jezu Daga jest przecudowna! I te oczka! ❤️

  14. Kinga Płiszka

   Mam wrażenie, że wy dodajcie idealne filmy do mojej sytuacji życiowej

   1. Stormer Games

    TEŻ

  15. Julia Zwolinska

   Lubię takie filmy dawajcie więcej 😍😘😉

  16. Szymon Depta

   Mam pomysł na swój kanał na yt :) nastka z takim potencjałem mogłabyś zrobić furrore

  17. Jan Hołowienko

   Super odcinek. Moim zdaniem związek z przyjacielem to dobry pomysł. Podoba mi się Nastka twoja gra. Jesteś śliczna !!!

  18. ma dzik1

   9 heheh

  19. Zosia zosia

   Czy tylko ja nadal nie kumam o co chodzi z tym kanałem🤔

   1. OFiCJAL DOBRE WARTOŚCi ZAWSZE 100 %

    @Kciuku Od Martini

   2. Kciuku

    @OFiCJAL DOBRE WARTOŚCi ZAWSZE 100 % przy tak malych wyświetleniach watpie

   3. OFiCJAL DOBRE WARTOŚCi ZAWSZE 100 %

    Jak W każdym odcinku, chociaż zarobili na utrzymanie się

   4. Zosia zosia

    @Łukasz Nowakowski haha

   5. Łukasz Nowakowski

    Reklama martini xd

  20. Bartosz Bartosz

   Generalnie, to polubiłem wasze filmy. Pozdrawiam całą ekipę, ale szczególnie prześliczną brunetkę ( 7:10 ) Czekam na nowe produkcje ;)

   1. DudA

    No ładna jest

   2. MM MM

    Bartosz Bartosz ja też pozdrawiam tą brunetkę🙊

  21. A A

   Fajny odcinek:)

  22. Destrox

   Z przyjacielem/ółką to jest chyba najlepiej,bo wchodzisz w związek z kimś,kogo bardzo lubisz i się dogadujesz :)