Atak szaleńca na Prezydenta Pawła Adamowicza Gdańsk Finał WOŚP 13.01.2019

adjano31

443K wyświetleń574

  Ochroniarze do zwolnienia

  Komentarze

  1. PospoLity

   biblethump

  2. 1Piasek1

   żaden szaleniec, wiedział co robi

   1. adjano31

    Skoro wiedział co robi to nie pójdzie do czubków a do pierdla do śmierci..

  3. Roksana Pochylińska

   <a href="#" class="seekto" data-time="60">1:00</a>

  4. Roberto Komarinnio

   Ochrona czekała aż wygłosi mowę do końca ludzie przecież to teatr

  5. Derek Toe

   Wilmont Stefan od <a href="#" class="seekto" data-time="30">0:30</a>-<a href="#" class="seekto" data-time="78">1:18</a> to zero i nikt ważny to po co go filmować,przyjdzie kara Boska i skończy jak Adamowicz , Bóg jest Miłosierny i Zbawczy pomodlisz się i się to sprawi.

  6. agnes 232

   I co ta platforma zrobiła

  7. Grete Janeczka

   ale sciema FLSZYWA FLAGA

  8. Użytkownik Gmail

   To teraz Stefan będzie siedział bardzo winny w więzieniu lub w szpitalu psychiatrycznym. Ja osobiście trzymam kciuki za wyrok DOŻYWOTNIEGO POZBAWIENIA WOLNOŚCI z pozbawieniem praw publicznych.

  9. Janusz

   Stefan Wilmont

  10. Mateusz LWH

   Popierdolona akcja typ z nożem zapierdala po scenie jakby nigdy nic i nikt go nie rusza... No tak jaki rząd takie zgony

  11. Tomasz Lt

   Ten atak zaplanowali PIS-owcy oni działają jak komuniści szukają frajerów obiecują im kasę i nietykalność on przeszkadzał obecnej władzy Tak robił Towarzysz Stalin jak robią Pisowcy a ci co wzywają innych od komuchów i złodziej sami są tymi drugimi

  12. ban zafid

   zadna strata, po uslyszeniu o tym wspolczulem temu prezydentowi ale jak poczytalem to co on wygadywal to zgroza

  13. EjTyTakTy__

   "Profesionalna ochrona"

  14. Halina Krystyna

   Dlaczego do tej pory nie wszczęto postępowania wobec sprawcy. Próbuje się zrobić z niego wariata, podczas gdy jest on zupełnie zdrowy. Siedząc kilka lat chyba cztery, wciskano w jego komórki mózgowe tylko jedną, słuszną telewizję(innej w zakładach zamkniętych nie ma) i to było główna przyczyną jego zemsty na przedstawicielu innej opcji politycznej. Pytam, dlaczego więźniowie nie mogą korzystać z innych stacji telewizyjnych.

  15. Paula_ x

   KIEDY ATAKUJĄ ADAMOWICZA TO KTO MÓWI "Gdańsk słyszymy was" to on jeszcze mowi?

   1. Juvenis

    To mówi prowadzący

  16. Filip Mazur

   Ja powiem tak, co robiła ochrona?

   1. unknown

    A co ma robić w takiej sytuacji student któremu dali kamizelkę odblaskową i 10zł/h? Bić się z nożownikiem?

  17. Виталий Егоров

   O kurwa!

  18. Jolanta Kustra

   W tej akcji, liczy się tylko kasa.

  19. Jolanta Kustra

   Szkoda po ludzku człowieka, ale ochrony tam nie było. Odpowiadać powinien za to pan Owsiak, to dla jego działalności WOŚP został zorganizowany ten pokaz.

  20. grzesiu1000000

   dlaczego on nie siedzi???

  21. Luna STAR

   Ochroniaże: no wiesz może po orkiestrze wyjdziemy se jescze na kawe andrzej? Dobry pomysł mariusz. Morderca: hahahahaha jestem tu i zabije adamowicza!!!!!!!!!!! Muhahahahahahahaha

  22. Art S

   Nie widziałem wiekszego cyrku. Facet wchodzi z nożem na scene, zadaje ciosy, po czym chodzi po scenie z nożem, podchodzi do niego prawdopodnie ochroniarz i odchodzi sobie, nastepny ochroniarz chodzi za nim i wyglada jak nikt nie wie co robi, nastepnie 2 wchodzi na scene, poklepuja morderce po plecach i on sie kładzie.

  23. Yixerf

   Kto w 2020?

  24. Andrzej Dempsey

   Adamowicz chciał wprowadzać dla dzieci takie atrakcje: plsel.info/video/wideo/qXfUy3Wcen2CZWE.html

  25. JDM Company

   Zrobił to przy małych dzieciach na scenie propozycja krzesło elektryczne dla Stefana na długiej bo lubi publikę więc będzie mial

  26. Marek Urdzon

   Prezydent żyje widać jak gostek wychodzi a zaraz biegnie i zakwile otwarte ręce ma czemu ludzie nie reagują jest tam WOŚP niezdziwił bym się jak by wyjechał do usa po pierwsze go by ochrona nie wpuściła wogule na scenę

  27. Użytkownik Gmail

   Stefan W. o ile będzie uznany za poczytalnego albo mającego ograniczoną (ale jednak) poczytalność, posiedzi tym razem BARDZO WINNY w więzieniu. I mam nadzieję, że będzie to wyrok chociażby 25 lat pozbawienia wolności, a najlepiej dożywotnego pozbawienia wolności. I najlepiej, jakby sąd orzekł wobec niego zwrot kosztów kolejnych wyborów na prezydenta Gdańska z marca 2019 roku, nawet sztabów wyborczych innych niż Aleksandry Dulkiewicz. A jak będzie niepoczytalny, to niech nie wypuszczają go z wariatkowa aż do śmierci.

  28. Użytkownik Gmail

   A gnoja obciążyć dodatkowo kosztami przeprowadzenia wyborów na prezydenta Gdańska. Niech wszystko idzie na jego koszt.

  29. Użytkownik Gmail

   Teraz Stefan Wilmont będzie siedział BARDZO WINNY w więzieniu. Na koncie śmierć prezydenta Gdańska. I oby siedział na oddziale dla niebezpiecznych do końca życia, bez kontaktu z innymi więźniami, a w łagodniejszej wersji na oddziale szpitala psychiatrycznego bez kontaktu z innymi pacjentami.

  30. Użytkownik Gmail

   Jeżeli Stefan Wilmont będzie miał chociażby znacznie ograniczoną poczytalność, albo biegli stwierdzą że miał w pełni zachowaną poczytalność, będzie siedział bardzo winny w więzieniu. Przesiedział 5,5 roku za "niewinność" posiedzi miejmy nadzieję do końca życia bardzo winny.

  31. Zumeyy :D

   Nie rozumiem dlaczego ochrona nic nie robiła? Gdyby coś zrobili najprawdopodobniej Adamowicz by przeżył. Naprawdę..

  32. Marcel Bober

   kto by się tego spodziewal😏

  33. Lets play Fnaf !

   Byłeś tam?

  34. Olo Kam

   Ja bym mu dał dożywocie z torturami

  35. szlipolis

   Gratuluję wszystkim komentującym tu "geniuszom", którzy odkryli nową cyfrę między 0, a 1 (w tym konkretnym odliczaniu między 1, a 0) , a ktoś z ekipy Owsiaka nazwał tę cyfrę MIŁOSZ i postawił jej zadanie - to jest cyfra wypuszczenia światełka do nieba na 27 imprezie WOŚP.

  36. Sawu X

   kurwa debile nikt nic nie widzial i wszyscy z telefonami komorkowymi jakas paranoja

  37. FletchGTM

   <a href="#" class="seekto" data-time="30">0:30</a> Ginie Adamowicz.

   1. Suchy7791

    On w szpitalu zmarł

  38. Krzysztof Kurzeja

   Masakra moze już lepiej by było gdyby wymyślili mu jakiś wypadek samochodowy. Tak nieudacznie to wygląda że aż oczy bolą. Napewno cześć to złapała najbardziej Ci co pasjonują się w serialach typu ukryta prawda, zdrady, dlaczego ja itp.

  39. EWA KOPER - SĘDZIAK

   ŹYGAĆ SIĘ CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  40. Marian Gladki

   Nie dziwie sie, ze tvn blokuje ten film. Wszystko bowiem widac jak na dloni : totalna ignorancja, niekompetencja i impotencja " ochroniarzy ", ale tez lewacka ociezalosc umyslowa ludzi organizujacych ta impreze.

  41. Piotrek Banaszkiewicz

   Dobrze usłyszałem, że morderca Adamowicza to Stefan Wiłosz?

   1. Piotrek Banaszkiewicz

    @adjano31 Dzięki za info.

   2. adjano31

    Piotr Banaszkiewicz Wilmond

  42. Darek Mojsak

   Cześć kameruje z wyłączonym wyświetlaczem.

  43. pawel crusader

   Staszek nie filmuj!!!!!!!!!!!!

  44. Michał Ż.1987

   A dlaczego inne filmiki, które były nagrane telefonami z bliska, to pousuwali i nawet kanały ludziom pousuwali, poblokowali, komunikaty na maile od władz prawa, a tą jedną wersję filmiku, praktycznie wszędzie wałkuje każdy, bo jest dozwolona? Tej nie trzeba usunąć, bo jest z bezpiecznej odległości? Zazwyczaj ludzie nagrywają z bliska, więc gdzie te wszystkie nagrania?

  45. D K

   Wiele jest filmów z telefonów, na jednym prezydent wstaje i 2 gości go wyprowadza a zza parawanu gościa na scene wyciągają i udzielają pomocy, zamachowiec sobie chodzi po scenie po ataku i nawet nikt do niego nie podchodzi przez jakiś czas... To żarty jakies są...!!! I prezydent niby zmarł tak!???!Widzial ktoś cialo? PS tak samo jak niby Kulczyk nie żyje 🤣🤣🤣PS 2 matka i córka zachowywały się skandaliczne na wielu spotkaniach i wywiadach śmiejąc się do siebie! A na koniec piękne przemówienie! Jak by mi ktoś bliski zmarł to bym slowa nie wydusil! Kabaret!

  46. t7 kn5

   Jejku... skończe z tą mową nienawiści! To tylko taki żart był! On tak naprawde nie umarł tylko żyje ... jeny... Wcale się na żartach nie znacie... co za nienawiść.

  47. MrAres300

   wypuszczamy światełko do nieba - i nie ma za dużo kamer, puszczamy dymek i mniej widać dla tych co kamerują. A teraz nawet dowodu nie ma dla przysłowiowego Kowalskiego.

  48. Jo Bi

   Adamowicz jeszcze biega za nim po ciosach zadanych ? Czy ja dobrze widzę?

  49. Marcin Wiciński

   Do zwolnienia, ale z płacenia podatków. I bardzo dobrze chłopaki zrobiły! Starali się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim (co i tak było niemożliwe żeby nie wiem co) a nie tylko obstawić jednego ważniaka - prezydenta.

  50. aleksbrzoskowski

   Czytając te komentarze myślę że spora częśc była na przeszkoleniu u Antka Smoleńskiego, tam też same zamachy . Nawet kilka na jednym samolocie .........

  51. Gwiazdeczka Baum

   A ten SE stoi i gada ochrona stoi i się paczy

  52. Eryk Gjnjo

   Brak krwi na scenie i na nożu i na ubraniu niby mordercy i szybkie spalenie ciała Adamowicza hmmmm

  53. qushtal

   KOlejny dowód jak media w Polsce manipulują masami. Teatrzyk dla ludu. Dobrze że jest jeszcze PLsel i internet...

   1. Mesj asz

    Stefan Miłosz a nie Stefan W

  54. Kotleś

   <a href="#" class="seekto" data-time="70">1:10</a> od kiedy rzuca się "gdzieś w tłum" dowodem zbrodni? BTW nóż na kilku ujęciach wyraźnie błyszczy, a błyszczy gdy jest niczym niepokryty, czysta stal nierdzewna odbija doskonale każde światło, które na niego pada pod odpowiednim kątem. Czy po ciosach w ukrwione ciało nie powinien absorbować bardziej światła?

  55. Elżbieta Dudzińska

   Przedstawia się jako Stefan Miłosz,a z mediów wiemy,ze to Stefan Wilmont.Co jest grane?

   1. Maciejjj

    Pszysłuchaj się mówi wilmont

  56. Paweł

   6543 i nie ma go parodia media to potega

  57. Jahdhs Gshshsbs

   Myśli ochrony ej może zareagujemy? Muzyczka sobie leci Adamowicz w ciężkim stanie ludzie mają świetną pamiątkę współczucia dla rodziny tragiczne....

  58. Gregor

   3....2......1.........i prowadzący mówi Miłosz i Miłosz się pojawia a nie jakiś Wilmont.

  59. Przemyslav N

   Cały atak trwał 1 sekundę. W tym czasie morderca miał zadać 3 celne ciosy nożem przez gruby płaszcz. Przy pchnięciu nożem Adamowicz skuliłby się w pół a on odleciał do tyłu jak na westernie lądując za parawanem, który zupełnie przypadkiem został rozłożony na scenie. Poza tym na kilka sekund przed atakiem obrócił się bokiem do widowni w kierunku atakującego (żeby łatwiej było go wypchnąć za parawan?). Zobaczcie ile jest tam ludzi na scenie, ludzie stoją nawet obok Abramowicza i udają że nie widzą zamachu. Potem gość chodzi z nożem po scenie (brak krwi na nożu) a każdy ma to w gdzieś, ani jedna osoba się nie przestraszyła. Gdy zamachowiec przemawia nagle większość ludzi się zaczyna rozchodzić (przecież to jest najważniejsza część WOŚP - sztuczne ognie, przemówienia itp) schodząc ze sceny i w momencie zatrzymania już tam mało kto został (jedna kobieta machnęła ręką i znaczna część ludzi zaczęła za nią podążać). Ochroniarz dał wypowiedzieć zamachowcowi swoje zdanie po czym klepnął go po plecach a ten potulnie uklęknął. Do tego na scenie jest gość, który kuca tyłem do ochrony obezwładniającej zamachowca i jak gdyby nic robi zdjęcia publiczności- w bardzo sztuczny sposób jakby udawał, że je robi. Potem akcja ratownicza. Adamowicz niby został raniony w serce i aortę, więc krew powinna tryskać i po minucie powinien był się wykrwawić zanim dotarli do niego ratownicy a tu zero krwi- nawet na rękach ratowników. Poza tym ratownicy (w zupełnym spokoju) zamiast tamować krew to robią mu sztuczne oddychanie podczas gdy ten dostał nożem w serce?? Po chwili przyjeżdżają karetki i zasłaniają scenę tak że nie widać co się dzieje dalej. Nikt nie nagrał momentu gdy Adamowicz był wnoszony do karetki. Kolejna rzecz - widać że wśród publiczności mnóstwo osób nagrywa scenę telefonami. Jednakże jest raptem kilka filmików i to każdy w bardzo niskiej jakości i wszystkie z dalszej odległości od sceny. Co więcej nikt pod sceną nie zauważył ataku- wszyscy cały czas w spokoju filmują i machają rękami- niektórzy filmują wyłączonymi telefonami(sic!) a niektórzy filmują trzymając telefon w dłoni i machając nim. Polecam też ten filmik :plsel.info/video/wideo/2IjLrmvWdWyYoGU.html

   1. Mirek Nieznane

    Ty to musisz miec sokole oko by widziec ze na nozu nie ma krwi :D Moze widzisz jeszcze jaki kolor oczu ma napastnik hehe

  60. Radek Chojnowski

   <a href="#" class="seekto" data-time="60">1:00</a> spojrzcie facet po prawej stronie ( na scenie ) nagrywa bądź robi zdjęcia, on wie na bank co tam sie wydarzyło.

  61. Zenon sokalski

   ...a potem Duda wyslal samolot po rodzine "denata". Kto w tym samolocie lecial w tamta strone?

  62. Robert Rex

   Czy to nie byli ochroniarze od Bronka który dostał jajem od Ukrainca

  63. Samo Waagh

   Czy on na końcu przemowy mówi "dlatego zginął adamowicz"? Trochę na pewniaka wyjechał z tą śmiercią, jakby już wiedział, że Adamowicz is dead.....Albo ktoś mu tekst wcześniej przygotował i narracja musiała sie zgadzać :)

  64. Adam K

   Szok kuzwa ludzie chodza obok niego a on z nozem na scenie takie cos tylko w polsce:( kazdy normalny prezydet miasta ma ochraniarzy w kazdym normalnym kraju !!! jesli idzie na taka impreze!!! A te kombinacje ze zadal cios smiertelny to moglo byc tez fartem dla nozownika bo mogl albo nie mogl moze to przypadek :( A ludzie juz sie czepiaja czegos z kosmosu :(

  65. Aleks Pe

   To zdarzenie coś śmierdzi wackiem.

  66. Jan G

   Jakość full HD 1080 p50 HD, tempo odtwarzania: 0.25. Stop klatka na <a href="#" class="seekto" data-time="49">0:49</a> (przydałby się zoom, ale jak ma ktoś dobry aparat w telefonie albo program do screen-saveów to też sobie poradzi). Co widzimy, no pana Stefana W., który tryumfalnie wymachuje nożem. Nożem, który NIE JEST NAWET ZAKRWAWIONY ! Kurna, ludzie to jest jakiś cyrk ! Pan Adamowicz miał rzekomo przebitą AORTĘ ! W takim wypadku powinniśmy widzieć FONTANNĘ KRWI ! A widzimy taniec pana Stefana, który trwa jakieś PÓŁTOREJ MINUTY i ludzi na scenie - i pod sceną również, którzy STOJĄ bez cienia paniki, bez próby ucieczki, obezwładniania nożownika. Wy tego serio nie widzicie ?

   1. angelika1g6a

    Ja już widzę. Na początku, przyznaję, dałam się nabrać

  67. Neutralny 13

   Nagły atak spawacza

  68. nova biala

   Coraz wiecej podejrzen czy ta smiers nie zostala sfingowana... bardzo dziwne zachowanie napastnika i rodziny na pogrzebie... Dlaczego nie ma analizy krok po kroku, jak to zwykle bywa w takich przypadkach? Tyle osob z komorkami i i tylko film z tak daleka udalo sie wrzucic?

   1. angelika1g6a

    @flubberek nie wiem, żeby później ich odnaleźć i kazać usunąć nagrania?

   2. flubberek

    i kim jest osoba, która fotografuje ludzi i w jakim celu? też dziwne, że tyle osób z telefonami przy scenie a żadnego nagrania...

  69. Dawid Maron

   Polecam obejrzeć filmik TWN telewizja wolności narodu :)

  70. Jar Timin

   Я в шоке от того, как спокойно и без препятствий он это сделал! И ещё речь толкает после этого!!! И никакого противодействия - все продолжают снимать на свои смартфоны!!!! Да, раньше про СССР говорили "страна непуганых идиотов", теперь это можно сказать про Польшу.

  71. Bartosz W

   dlaczego prowadzacy po skonczeniu odliczania krzyczy nazwisko nozownika.... zastanawiajace <a href="#" class="seekto" data-time="30">0:30</a>

  72. Pejsaty

   Przecież on wlazł od tylu .... w 0.25x widać

  73. Hania_ _litwinska

   GDZIE JEST KREW?! I JESZCZE TEN SPOKOJ NA SCENIE I NA WIDOWNI 😂🤦

  74. Kamil Kucharczyk

   Skurw**yn

  75. jutro_ umrzesz

   Fake...z Miłosza zrobili pana W.

   1. T-Trash

    gdzie ty kurwo slyszysz miłosz polecam sluchac w sluchawkach na 0,25 x

   2. Katarzyna Dziewiątkiewicz

    no wlasnie ez slysze milosz pozatym dla mnie to sa dwie inne osoby napastnik oraz kryminalista

  76. Michał Purgał

   Nikomu nieznany gość jest zapraszany na scene aby zabić prezydenta.Posłuchajcie dokładnie tego filmiku.Odlicczania 3..2..1 Miłosz i on wpada na scenę Popycha prezydenta tamten w sekundę się przewraca a sprawca w ułamku sekundy zadaje kilka ciosów nożem.Niewiem czy Bruce Lee byłby taki szybki

  77. Jul

   jaka ochrona toc nie bylo ochrony

  78. jamnik xd

   (*) paweł adamowicz

  79. Agro Wielmożna I piłka nożna

   Deblu z mordercy

  80. andrzej kiebzak

   powiedzcie mi jedno widzial ktos krew na nozu albo reanimuja go zamiast zatamowac krwotok

   1. W. Arc.

    Jan G, co ty pieprzysz. W chwili podejscia nozownika adamowicz patrzy sie na wprost do tłumu trzymajac zimny ogien. W chwili ataku widac wyraznie, ze przewraca adamowicza i dopiero wtedy zapodaje ciosy, widac jak ten zimny ogien rowniez opada. I niby goje uwierzyły... Goje to uwierzyły w spisek.

   2. Kapi ziom

    Ja nie widziałem krwi

   3. Jan G

    @Aleksandra Kaleta nie kłam, nie doszło do żadnego zatrzymania akcji serca.

   4. Jan G

    @tomix nie ośmieszaj się "spiskowcu". Dalej oglądaj TVNy, powodzenia. Hah. Żadnego zabójstwa nie było, przecież to jest NAGRANE. Adamowicz za parawanem sobie grzecznie USIADŁ i POPRAWIA OKULARY i zapewnia, że nic mu nie jest. Na 3 sekundy przed atakiem Adamowicz obrócił się na bok, w stronę Stefana Miłosza, więc nie był już ustawiony przodem do publiczności. Przekaz z TVNu ? Adamowicz upada, tonie we krwi i ratownicy przeprowadzają RESUSCYTACJĘ (tylko pytanie po co ? Żeby się jeszcze szybciej "wykrwawił" ?) Obok niego, również za parawanem stoi gitarzysta, patrzy się na Adamowicza i napierdziela na gitarze z muzyczką do światełka do nieba.Więcej pytań nie mam, dziękuję.

   5. tomix

    kolejny spiskowiec, pewnie zamach w smolensku z bomba atomową na pokładzie też studiujesz