Najświeższe wiadomości z kraju i świata przygotowywane przez dziennikarzy i korespondentów RMF FM.
Codzienna publicystyka na żywo:
"Poranna Rozmowa w RMF" prowadzona przez Roberta Mazurka - od poniedziałku do piątku, godzina 8:02
"Popołudniowa Rozmowa w RMF FM" prowadzona przez Marcina Zaborskiego - od poniedziałku do piątku, godzina 18:02
"Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM" - soboty, godzina 8:31

 • 101
 • 55

Komentarze

 1. Mari Vern

  Łapka w gore dla Bosaka.

 2. greg polo

  Mason pieprzony wziął miliony w łapsko to teraz za nic ma nasza wolność, będzie dążył do spełnienia życzenia swojego mocodawcy

 3. Grzegorz Zapadka

  Pan Mazurek dużo zyskuje w miarę jedzenia

 4. Iwan Sirko

  Sprzedajny. Pracuję w szkole specjalnej i w rozmowie z matkami kiedy zauważyła, że dziecko dziwnie się zachowuje, wszystkie mówią po podaniu szczepionek. Po kompleksowej diagnozie stwierdzany jest autyzm. Doktorek gada głupoty. Amen.

 5. Lajpnel Riczi

  Nie ma Polskiego Kościoła, jest tylko światowy Kościół Powszechny!

 6. Zygmunt Augustyn

  Jaki, dlaczego ty jesteś taki nijaki...

 7. cj cj

  Ten prowadzący stałe przerywa wypowiedź, i ks. Isakowicza. Nie pozwala dokonczyc wypowiedzi. Ks. Isakowicz - Zaleski to wspaniały kapłan. Godny i uczciwy. Ukrywanie pedofilii i homoseksualiści to wielki błąd , niewybaczalny. Biskupi, opamietajcie się.

 8. Henryk Gogol

  szewach, wy mówicie o antysemityzmie - a jak traktujecie Palestyńczyków

 9. DobryChloooopak85

  Mazurek lubię Cię chłopie. Więcej roboty, mniej błaznowania !!! Proszę Cię, błagam Cię !!

 10. r_ d_

  co za bolek.

 11. Hubert

  Śmieć polityczny

 12. Poziom Wyżej

  Mazurek nie powinien się nazywać dziennikarzem, to jest totalne dno

 13. Putin

  ale głupia cipa

 14. Emilia Kowalczyk

  Na polski xdd

 15. eva kowalska

  A Co to on nie polak, po angielsku mowi. A Co jak starsi ludzie nie znaja angielskiego. O! to te koperty Musial byc dobrze wypchane bo z cieniutkiej to by Jaguara nie bylo.

 16. Ewa

  To Romaszewska podpowiedziała Dudzie, żeby wysłał ustawę o SN do TK. To wielki SZKODNIK. Całe życie związała z marksistowskim Michnikiem !!!!

 17. Ewa

  Romaszewska, to wielki SZKODNIK !!!!!

 18. Katarzyna Bugaj

  Idz ty pierdolony oszuscie spierdalaj

 19. Katarzyna Bugaj

  Na wirusy grypy nie ma zadnej szczepionki bo wirusy sie zawsze mutuje precz z tym szumowina ludobojca

 20. Iwona Rekawiecka

  Korelacja pomiędzy autyzmem, a szczepionkami?? A pan minister słyszał o wyrok sądowych? Jakie badania kliniczne wykluczyły związek pomiedzy autyzmem, a szczepieniami? Jakie badania kliniczne wykluczyly jakiekolwiek nop? Odpowiem panu : nie ma takich badań. Od czasu do czasu wychodzi jakiś oplacany przez koncerny farmaceutyczne psychopata i oglasza, że szczepionki nie są szkodliwe. Człowieku, czy ty sam siebie slyszysz??

 21. Iwona Rekawiecka

  Jego zachwyt BG, podniesienie 100-krotnie norm pem i to co robi teraz...Ten człowiek jest psychopatą.

 22. max arr

  Może zarządźmy przymusowe stosunki, bo jak wiemy wysokie napięcie seksualne jest niekorzystne dla psychiki i zdrowia xD Czemu wszystkie światowe organizacje i rządy mają tak duży problem ze słowem dobrowolność, przecież jak statystyki będą dobre i szczepionka będzie bezpieczna oraz skuteczna to każdy normalny obywatel się zaszczepi...

 23. ss s

  Jeszcze chyba nie jesteśmy jako kraj na tym poziomie, ale może za następne 5 lat mu się uda ❤️

 24. Paweł Masiubański

  Panie Mazurek, jeśli po tym wywiadzie potrafi Pan sobie spojrzeć w twarz to "gratuluję". Dawno nie widziałem żeby ktoś się tak zeszmacił :). A może za dużo red bulla albo czegoś na a lub k. Tak czy tak sięgnął Pan dna.

 25. Marcin Józek

  Nie znoszę tego "redaktorzyny" kawał gbura i chama, traktuje swoich gości jak ułomów, sam nie mając o niczym pojęcia i nawet nie wykazuje chęci wysłuchania, wiecznie wpierdalając się gościom w słowo. Kto tej gnidzie płaci za takie dziennikarstwo.

 26. Kendal

  xD

 27. pol666999

  poprzedni wywiad z Kazikiem Staszewskim (w sumie Kazik jest tylko jeden ! 😉 ) ..wysłuchałem, jak zawsze OK! rozmówca... no to srrrru ,"odpowiem" Ci Robert gdzie te 3 PUBLICZNE bańki o których "nie może mówić" 🤣 🎪 🤐 🤑 PAnnnnnnn wajse pramieSZ 🤬👺 kuuultury! ...by sie przydało troche jej mieć , jak na ''przedstawiciela''.. 😅 🥶 ''...Nie pytaj o bełkotu logikę Jest celem samym w sobie, mówię poważnie Szmer i okrzyki dla oszustwa ludności W imię wolności W imię równości ...........🥁 🎸 ..RRradzą już siódmą godzinę W jaki sposób się wzbogacić i swoją rodzinę Ja jestem ustawodawcą i poniekąd rządzę Rządzić chcę za coraz większe pieniądze Jestem tu siedzący i ty mnie wybrałeś Nawet jeśli nie głosowałeś I mam nadzieję, że wszystko rozumiesz Że chcesz, czy nie chcesz, ale mnie utrzymujesz....... Płoooooooń, płoń, płoń parlamencie Spali cię ogień na historii zakręcie Niech zginą pod dachem posiadania władzy żądze To wszystko się dzieje też za twoje pieniądze !!! ... " Kazik S. Utwór z płyty Spalaj Się z 1993. i z komentarzy jeden sobie wybrałem i pozwoliłem na dosypke skopiować 1 rok temu (edytowany) "Zadawanie niewygodnych pytań jest niedopuszczalne, inaczej się umawialismy ! 😉 "...... .....i 964 łaaapy ma😉 👍 👌 brawooo!! Anka M. ...

 28. Fringe Fringe

  Zwykly obywatel sie wypowiedzial...

 29. Krzysztof Wilkowicz

  Chyba się piotrusiowi instrukcje od jarka skończyły bo nie wiedział biedny co powiedzieć...

 30. Artur Ćwiertnia

  Kefas czyli Piotr apostoł był żonaty . ( 1 list do koryntian 9 ;5) a przecież to tgz 1 papież . :) Mieli by księża żony to p... geje były by tylko przy rowerach. Chrześcijanie czas wrócić do korzeni . Odkurzcie Biblie .

 31. Kasia Balu

  Dlaczego żałujecie na polskie dzieci jak w całej Europie płacą na arabskie dzieci i z tego się utrzymują całe rodziny arabski a gdzie w Niemczech Francji Szwecji. Więcej Polaków a nowoczesne niech sobie robią skrobanki aż łożyska wyskrobją

 32. Grażyna J.

  Ksiadz tylko ksiądz na resztę tytułów za swoje zachowanie nie zasługuje ....i jestem litościwa nie mściwa ale za szkody wyrządzone mojemu największemu autoretetowi i świętemu człowiekowi -JPII są nie do przyjęcia ...wstyd

 33. Mira Jendryka

  Tchorz!!!!!!!!!!!!

 34. Ryszard Derezinski

  Jaki ty szujo

 35. Ryszard Derezinski

  No zle zibro z toba

 36. Guter

  0:58 Gliński: O kurwa kawa się skończyła, chyba pora spierdalać.

 37. Grzegorz Kalczynski

  Dał Bóg rudego żeby uważać na niego

 38. Stanisław Strama

  Konstytucją zabrania eksperymentów na obywatelach Ty Rudy psie .

 39. Stanisław Strama

  Nie szczepilem się nigdy i się nie zaszczepie Na tego co mnie sprubuje zaszczepic siła czekam .Zamierzam kupić ak47 i zobaczymy kto kogo zaszczepi .

 40. Bruno Drweski

  Lewicki plecie bzdury, on o tym wie, wiec jak tylko Zagorski mowi cos oczywistego ...nagle Lewicki zgadza sie z nim i w sumie zaprzecza tego co poprzednio chcial wpychać ...Dzis i tak wiemy, ze Polskojezyczny wladcy nadwislancy po raz kolejni sie skompromitowali.

 41. Artju Sejko

  Fajny facet,,, ale niech nie śpiewa,,, oszustwo w trójce,, na czele listy :))))

 42. MrNathaniel99

  synku patrz debil u Mazurka

 43. Qqq Qqqq

  Co to za lekarz strach sie bac takich nie dal rady leczyc wlazl do Polityki za kase i Nieodpowiedzialnosc za Wszystko Madakra!!😱😱😱😱😱😱😷😷

 44. Michal Bialy

  Ludzie są manipulowani 🤔Powiedziała komunistka w służbie PiS 🤭

 45. Agnieszka Karpińska

  Przestań gadać o szczepieniach idurnym wirusie lekarczyku od siedmiu boleści Mścisz ludziom w głowach! (Na pustynię lekarczyku)

 46. H&H Gawlik

  Parafiasw barbary w katowicach giszowcu

 47. Haciekfilm

  Mazurek ma taki styl kabaretowy prowadzenia swoich rozmówców, ale daje to ani trochę powagi stacji RMF FM.

 48. Kubi901

  nie kurwa wcale nie jest dyktatorem

 49. Anabuki S.

  Różowa glizda pracuje naukowo. :-P

 50. Dominik Jastrzębski

  Żałosne, co ten polityk opowiada. Zyta Gilowska była najlepszym ministrem w III RP, stworzyła dobry klimat inwestycyjny i obniżała podatki WSZYSTKIM, w przeciwieństwie do PSLu, który razem z PO notorycznie podwyższał podatki i likwidował ulgi, będąc partnerem w koalicji 2007-2015.

 51. Kosiaz321

  a chociaż dopił to co miał w filiżance? może zdenerwował się, bo musiał pić bez cukru?

 52. Marcin Kłos

  Ale [email protected] burak z tęgo od kultury🧐

 53. Like

  BRAWO Pan Mazurek !!

 54. Like

  rabiej zdradził go ze śmiszkiem ... aaa właściwie - to nie wiem ? czyj jest śmiszek rabieja , czy bidronia , a może mecenasa KOnia ?

 55. Maria Xyz

  ZASZCZEPIC TO MOGA SOBIE CI WSZYSCY W KNESETSEJMIE KTORZY GLOSOWALI. PRZECIWKO DEBACIE O 447 OTSC CI KTORZY. NOCA. DO KOSZA. WPAKOWALI USTAWE. O IPN. .JASNE JACYKI RZADOWEGO BURDELU? A OD POLAKOW WON.

 56. Szymon Anusiewicz

  Żenujące infantylne zachowanie, człowiek na takim stanowisku powinien przyjąć każde pytanie na klatę i mieć dość inteligencji aby na każde odpowiedzieć oraz jaja aby sprostać niewygodnym pytaniom, chyba że ma coś na sumieniu.

 57. kostek 182

  PAJAC a nie minister !!!

 58. Krzysiek86PL

  To niedobhra mówić jest !

 59. Tom UK

  Niemcy wywieźli złoto na zachód,bo tam się wykupili za swoje zbrodnie,jeśli zostawili by to na wschodzie to sowieci by zabrali i jeszcze plus zesłania na sybir.Jedynie mogą być ukryte małe depozyty prywatnych ludzi,co jest udowodnione na Dolnymśląsku...

 60. Marian Biskupik

  Co przymuszone, złe to nieuczciwe. Jeśli szczepionki są cacy to są dobrowolne. Przymus nie jest potrzebny. Przecież szczepionki chronią "wyszczepionych" przed zarażeniem od nieszczepionych. Więc w czym rzecz? Zabić ryżego szumowinę i szlus. Śmierć szumowinom maści wszelkiej! Zero zniewolenia szczepionkowego! Nie tacy Mengele byli w Polsce i daliśmy radę. Śmierć bandytom w - koniowałom! Dobre nie znosi przymusu. Złe przymusu potrzebuje! Nie wierzcie ryżym! Nie wierzcie ryżorzymcom!!! Kosy, widły, siekiery, kilofy, młoty w dłoń i na tych sqrwysynów!

 61. kalwin q

  Squrwiel w prawo i lewo nasze pieniądze rozpierdalaja i jeszcze nie mają szczelności wyjaśnić dla czego

 62. B Z

  Boże uchron od tego szura

 63. Zofia Przęczek

  Staram się dbać o zdrowie sama, I wcale żle na tym nie wychodzę,

 64. Piotr Ratajczak

  Pewnie te 3 mln brakujące Sam przytulił kut...fon pier.. y

 65. Angelrage

  Szczepionki od B.G są zdrowe.....przecież testował on swoje leki w Afryce i Indiach - niestety okazały się mało "efektywne" - za mało ludzi poumierało lub zostało bezpłodnych .....ale jest nadzieja, teraz udoskonalił swoje produkty specjalnie dla nas !!!!!!! Dzięki dobrowolnemu poświęceniu milionów jakichś tam bambusów w krajach 3 św -o których i tak media nie mówią.... Najlepsze jest to, że dzięki wspaniałomyślności szumowinskensteina będziemy mogli je dobrowolnie, pod przymusem, może nawet prawie darmo, przetestować. Swoją drogą - nie zapuścił on pejsów ?(może to brak fryzjera bo kwarantanna) nos i uszy też takie jakieś dziwne ...wydłużone... ale to przez maseczkę pewnie, której on nosić nie musi bo nie ma objawów......

 66. Mari Vern

  Nie dla przymusu szczepień. Protest 6 czerwca.

 67. Krystyna Podlas

  Ale dupek kłamie co za szumowina

 68. Violet Moon

  Paetz dzieci nie gwalil, a ze chcial pomacac ptaki doroslych klerykow, to nie jest karalne wg prawa swieckiego.

 69. KiszonyBanan

  Pajac

 70. Andrzej Strzelczak

  Po co rozmawiać z szajbusem?

 71. ewa blasiak

  lepiej słucha się wywiadu, gdzie dziennikarz pozwala dokończyć wypowiedź gościa, którego zaprasza

 72. Greg G

  Ty łajzo

 73. Mateusz Cygan

  Jak Mentzen mówi wszyscy siedzą cicho i trzęsą gaciami.😂😂