www.polskieradio.pl Pokażemy Wam to, czego w radiu nie widać. Damy Wam to, czego nie dadzą Wam inni! Naszym skarbem jest dźwięk.
Kolekcjonujemy, zapisujemy, archiwizujemy to, co dzieje się na wszystkich antenach Polskiego Radia. Udostępniamy Wam tysiące godzin dźwięków. Dźwięków, które tworzą historię Polski i świata.
Na portalu polskieradio.pl znajdziecie najświeższe informacje z kraju i ze świata, nowinki kulturalne, muzyczne i naukowe.
polskieradio.pl to miejsce, gdzie z pasją i zaangażowaniem opisujemy rzeczywistość.
Jesteśmy dla Was i z Wami.

 • 11 601
 • 72 036 653

Komentarze

 1. Kamil Breda

  Krokodyle łzy Śpiewaka. Powinni mu dopieprzyć 10 razy tyle. Kiedy chodził ze świeczką i wrzeszczał wolne sądy to los tysięcy pokrzywdzonych przez sądy go nie bolał. Zabolało dopiero jak jego to spotkało. Śmieć komuszy i tyle.

 2. eldo

  - za co siedzisz? - nie pamiętam

 3. Taki Maciek

  Turbo d e b i l 👽

 4. J K

  Spiewaczek !-chlopie musisz uwazac na siebie i znalezc sobie bardziej skutecznego adwokata,ktory bedzie mogl sobie poradzic racjami i nie-zawisloscia "wyjatkowej kasty " mafijna banda w polskim systemie prawnym?Dzika reprywatyzacja jest wynikiem dzialania uzurpatorskiej kasty prawniczej,ktora chroni,interpretuje dla swoich interesow i wlasnych profitow?Interes Polski i jej nieswiadomych obywateli jest ignorowany i pomijany przez zasranych prawnikow na,ktorych nikt i nic nie moze miec wplywu,kiedy zbacza?

 5. Andrzej Zawada

  Ja też uwiebiam ta Panią...

 6. Tomasz Kowalski

  Następny bandyta ! Takich bydlaków to trzeba by przesłuchiwać w Starych Kiejkutach ! Są tak bezczelni, że aż .... żeby nie było języka nienawiści. Sk... się śmieje ze sprawiedliwości !!!

 7. Tomasz Kowalski

  Takich bydlaków to trzeba by przesłuchiwać w Starych Kiejkutach ! Są tak bezczelni, że aż .... żeby nie było języka nienawiści. Sk... się śmieje ze sprawiedliwości !!!

 8. Mateusz Przęślica

  Ogień

 9. Mateusz Przęślica

  Powróćmy do normalności

 10. bruceleeno0001

  Czyli zarobiony nie wie gdzie ręce włożyć ale seriale łyka jeden za drugim ;)

 11. Thomas Schekel

  respeckt Polak ZYD a ok

 12. darek skwarek

  JUa nyostalem skayanz y nieistniejacego paragrafu, na tajnzm procesie , na podtawie tajnzch dowodow i na podstawuie tajnego wzrolu. Na moja apelacje od sadu ma marsyalkowskiej dostalem odpowiedy ye mnie ma procedur sad okregowz y solidarnosci odpowiedyial ye nie bedyie roypatrzwal odwolania bo nie.

 13. Marian Farmer

  Popieram ministra mądry gość z niego tylko nie zawsze może zrobić co uważa za stosowne

 14. Inger Rusin

  Dlatego w ustawie o sędziach powinno się znaleźć tylko sformulówanie porzdny czlowiek, nie jakieś ideal , bo ideałow nie ma -jak przejedzie się losy od szkoły,studiów itd..to albo ktoś jest porzadny albo nie i tyle..Ustawa nie moze tworzyć abstrakcji,gdy Krzywa Gause'a mówi o spoleczeństwie wiecej ..od czasów prof,Baleya -wskazujacego na nia we Lwowie.

 15. Inger Rusin

  Sądy i sędziowie bronia każdego prezesiątka , każdego kierownika ,ignoruja osoby świadkow mówiące o konkretach ,a biora dane od osób zeznających nieprawdę nawet pod przysięga , byle wygraly KiEROWNICZE STANOWISKA.

 16. BenkethePirate

  Richard Pipes jest znienawidzony w Rosji. Jego książki i związki z administracją Reagana na dziesięciolecia obrzydziły opinii publicznej w USA i na Zachodzie stosunek do komunizmu wydaniu sowieckim. Jakiś rosyjski historyk stwierdził nawet że reprezentuje "polską szkołę historii Rosji".

 17. jakow protazanow

  Az sie nie chce wierzyc,ze wsrod Polakow jest cala rzesza zwolennikow popisu!!!!

 18. iwo gajda

  Boże osusz to sędziowskie bagno ... potrzebujemy katharsis !

  1. Inger Rusin

   Na 10 000 ludzi rózni doszli do urzędow różną droga, potem II,III i już w drodze IV pokolenie ,zatem sądy staly sie ''familijnymi sądami''malżęńskimi od drugiej instancji..W prokuraturach tez sa III i IV potomstwa, w adwokaturach -podobnie. Dlatego zamiast ''krysztalowych;'' w ustawie ;porządny czlowiek- bez nibyideałów...

 19. Daniel DJM

  raczej nie gdybacie. teraz wszyscy mieli kamienice.

 20. człek

  dyscyplinowanie sędziów w Polsce będzie często typowym antysemityzmem (psuciem interesów w adl.org) a na żadnen antysemityzm nie może być nigdy żadnego przyzwolenia i taki jest problem

  1. Inger Rusin

   Może niezupelnie ; studiowanie prawa i dostanie się na prawo/PRL/ byłó obwarowane róznymi kwestiami np. lista z POP/KW PZPR o konkretnych dzieciach co maja studiować ..tak studiowano ..prawo i medycyne..W efekcie tworzono grupę wybranców losu..Egzaminywstepne dla innych były fikcją.Potem -podobnie na aplikacje

 21. Tadeusz

  i tak wyroki zawierają nadzwyczajny rabat, gdyby uchodził za prawicowca to dostałby 150 000zł jak np. Michalkiewicz i inni

  1. Inger Rusin

   I to pokazuje ''równość stanów'' w Polsce , prawnych stanów orzekania ,czyż ?

 22. Gaherish

  Jak rząd nie weźmie się za tą bezkarną i mafijną kastę sędziowską to mogą to zrobić ludzie i wtedy może dojść do tragedii.

  1. Inger Rusin

   Ustawa mówi o jednym miejscu pracy ale sędziowie , inni prawnicy dorabiają wynajmem -da się z tego płacić leasing za najnowsze auta itd.Dlatego ząden sąd w Polsce nie zwraca uwagi na usm , gdzie stoi''zaspokojenie własnych potrzeb mieszkaniowych'' a czy wynajem jest zaspokojeniem potrzeb mieszkaniowych czy łapaniem dodatkowego dochodu ???

  2. Inger Rusin

   Powinny być w mieszkaniach z projektów rządowych =służbówki dla sędziow i prokuratorów,policji =by nie wchodzili do zgnilizny czyli do spółdzielczych i do koneksji z nieruchomościami rozinnymi presesow i księgowych ,którzy próbuja wlepić coś ''lepsiejszego'' byle zobowiążanie--- po prawniku gdzieś bylo..

  3. Inger Rusin

   Nic ludzie nie zrobią , dlatego jest większa ochrona sądów niż w PRL, gdy mogleś wejść i zwiedzić każdy sąd..dziś sprawdzają na bramkach,plecaki,torby i torebki.. Ludzie czytają oświadczenia majątkowe , jakby sędziowie biedni byli ..zero biżuterii,zero czegoś tam ,a ..na parkingach autka od 350 000 PLN , a na leasingi leci kasa z dodatkowego zarobku z M2, czy M3 czy M5 i co z ustawą ...?

 23. Tadeusz

  jak się miesza do tak poważnych interesów na Polakach, to można skończyć w areszcie z przypadkowym dotkliwym i trwałym okaleczeniem lub gorzej, to samo dla rodziny mieszającego się do interesów

 24. Taki Maciek

  Szok, róbcie porządek z tą kastą 🤡

  1. Tadeusz

   a jakim cudem jak tak osłabiacie metodycznie PiS razem z KO+LGBTQ i zagranicą

 25. Ewa Brzozowska

  Panie Janku, musimy wierzyć, że pan wygra i nigdy, przenigdy nie pójdzie Pan do więzienia. Nie można dopuścić do tego żeby w kraju panowała samowola sędziów.

  1. Inger Rusin

   A dlczego 9 lat nie sadzali pracownika ministerstwa ,co zrobił wypadek autem ?

 26. antylemingable

  "Święte krowy" robią co chcą...Do czasu!

  1. Inger Rusin

   W PRLu nikt nie kontrolowal budynków i nie chronił , jakoś z granatem nikt tam się nie pchał..od 1989 sporo się zmieniło, weszly kolejne generacje rodzinnie obsiadając sądownictwo i to chya jest ten aspekt ,który ludzi oburza , bo inni prawnicy zmywali w Irlandii/GB lub robili LLM za granica by tam zostać.

 27. Krystyna Griesmann

  Sądy to jedna mafia..

 28. peroj pl

  Zawsze miałem szacunek dla prawych i walecznych ludzi

  1. Inger Rusin

   A czy znasz Durrenmatta ''Grek szuka Greczynki '' vel ''Kraksa'' -prosze poczytaj.. Satyra i prawość moga zaskoczyć każdego..

 29. Helena Sarna

  Ludzie niech wyjdą na ulice i dra trepa WOLNE SADY i KONSTYTUCJA , a napewno będzie lepiej .

 30. Parteniusz Nowakowski

  Niech pan redaktor pas podciągnie ;)

 31. Marek Wójcik

  Skazali Pana Śpiewaka.... i co im zrobicie... Możecie wygrać wybory, możecie mieć swojego prezydenta... Ale komunistyczni sędziowie i tak wyinterpretują z krzywej konstytucji do chcą... Polska to słabe Państwo...

  1. Kamil Breda

   "Skazali Pana Śpiewaka"...,który jeszcze niedawno palił świeczkę i wrzeszczał "wolne sądy" ale zemsta choć leniwa nagnała Cię w nasze sieci... DoObrze tak palantowi.

  2. Inger Rusin

   @Tadeusz dziś mamy uciwosc z nieuczciwością wszedzie wymieszne w PL. Wśród politykow też judaszy sporo.

  3. Tadeusz

   @Inger Rusin i podatnicy zapłacą a sendziowie pozostaną bo nie wolno politykom mieszać się do sędziów w Polsce

  4. Inger Rusin

   Skoro średniażycia to 68 lat mężczyzny i +- 78 kobiety, rzadkość zaś 90-96 lat to te 120 dla czlowieka nie pasuje do statystyki gorbówej umieralności na cmentarzach. Zatem kurator dla 120 latka ,jak pisza to curiosum - vide cmentarze i % zmarlych w latach życia 68-78 -98 amen. Ale co teraz z Kasacją ?

  5. Inger Rusin

   Kiedyś, czterdzieści lat temu/40/ Ćwiąkal w Krakowie uchodził za znamienitego karnistę i kto przeszdł przez jego wymogi-mówila że studia ukonczy w terminie Ale wtedy jakby nikt nie myslal o transformowaniu''na kuratora'' i kamienicznikami Komisja Jakiego o te nieruchomości coś pokazala..Śpiewak wygra w Eu-T.

 32. Mariusz Mariuszek drzienkuje Marciniak

  Wystompiu problem z serwerem 404 nie stety serwery na ytbie Wysiaduy Dlaczego bo mi non stop pisze wystompiu problem z serwerem 404 Komuna Grzybek pl Borowik kontroluje mi moje konto i moje wszystkie kanauy na ytbie i hcze mnie zguoszic na ytbie moje konto i moje wszystkie kanauy na ytbie i pisze mi ten film jest Prywatny wystompiu problem z serwerem 404 Anonimusz poduonczyu mi sie pot moje konto pot muj kanau i mi uszuwa Filmy ytberuf na mojim koncie na mojim kanale na ytbie ze bym nie mug Oglondać

 33. Pedo phile Muhammad

  Ojciec Rydzyk powinien odprawiac msze wybłagalne za zdrowie Banasia. Banas to nasza nadzieja na ujawnienie oszustw PiSowskich.

 34. Robert Nowak

  wyjatkowo negatywny i nienawistny wywiad ta kobieta powinna serwowac herbate w barze mlecznym.Pan Bosak bardzo dobry wystep.

 35. Pedo phile Muhammad

  Banas podał sie do dymisi. Niestety głupi PiS odrzucił jego dymisje do poprawki.

 36. Radek Tyroo

  niech beda takie jak w niemczech francji wtedy bedzie sprawiedliwie

 37. stevan

  Została już kandydatką. Straszny jest ten fałszywy, sztuczny uśmiech i ta proteza zębowa. Mnie to się kojarzy z jakąś babą z amerykańskiego horroru, która takim rozdziawionym pyskiem usiłuje ukryć złe zamiary! Podręczniki kryminalistyki wiele o takim zachowaniu mówią, i ostrzegają! Lepszy już byłby kandydat wybrany z pośród kloszardów dworcowych!

 38. stevan

  Została już kandydatką. Straszny jest ten fałszywy, sztuczny uśmiech i ta proteza zębowa. Mnie to się kojarzy z jakąś babą z amerykańskiego horroru, która takim rozdziawionym pyskiem usiłuje ukryć złe zamiary! Podręczniki kryminalistyki wiele o takim zachowaniu mówią, i ostrzegają! Lepszy już byłby kandydat wybrany z pośród kloszardów dworcowych!

 39. stevan

  Straszny jest ten fałszywy, sztuczny uśmiech i ta proteza zębowa. Mnie to się kojarzy z jakąś babą z amerykańskiego horroru, która takim rozdziawionym pyskiem usiłuje ukryć złe zamiary! Podręczniki kryminalistyki wiele o takim zachowaniu mówią, i ostrzegają! Lepszy już byłby kandydat wybrany z pośród kloszardów dworcowych!

 40. Gasyr Awret

  Nie fajny gość, Cejrowski dobrze go zniszczył. Dla mnie nie wzbudza sympatii. Tvnowski cwaniak

 41. Jacek Jach

  POLACY prpradziadek Poseł z PO 1935 Kidawy obalił Polski rząd pod koniec Roku A 1936 wkroczyły wojska Rosyjskie wojska

 42. Fox Letbyheart

  Ale najlepsze jest to, ze jestesmy o maly krok do tej samej sytuacji, a Narody spia!!!

 43. Marcin Karpinski

  Ale to nie jest feat Anna Maria Jopek, tylko ten pan co średnio umie śpiewać:P Reszta zajebista, ale od tego to aż uszy bolą :P

 44. Marcin Terlecki

  Prawa do wyborów powinno się nabierać. Przed wyborami do parlamentu powinny być testy

 45. Tomasz B

  panie Gowin,posłuchaj no p.Bosaka i jego kolegów a nie będziesz musiał tworzyć "polskiej "elity z ukraińców i ukraińskich "pejsaków"

 46. Adam Wesoly

  Nie przekonuje mnie ten pan.

 47. Maria Grela

  Co to debil chce odejscia od wegla

 48. Marek Hh

  To nie jest Seweryn Krajewski z czerwonych Gitar bład w opisie

 49. Arek KA

  twój tułów od głowy odejdzie prędzej niż Polska od węgla

 50. Krzysztof Wiśniewski

  Schetyna to czerwony burak ograniczony matoł. Większego idioty nie widziałem

 51. antyperspirant kulson

  Czyli tak jak się spodziewałem wygaszają sprawę i już. Temat był wrzucony do obgadania przez ludzi na miejsce innych niewygodnych dla PiSu spraw. Mieliśmy kłamców z PO, teraz mamy kłamców z PiSu i niestety chyba jeszcze bardziej bezczelnych.

 52. Szymek F

  Nieciekawa persona.

 53. Szymek F

  Zdradziecka morda ... fakt, trafia w sedno.

 54. Steven Weinberg

  Madziu, jesteś piękną kobietą. Twoja uroda idzie w parze z mądrością. Spokojnie mogłabyś pokierować nawet najgłupszym facetem...

 55. Taki Maciek

  Smutne czasy ⚡

 56. Slim White Fiend

  Zmieńcie prowadzącą, blagamy Was, droga Trójko!

 57. Ggg Uuu

  Co do źródeł kasy dla LGBT, poseł nie wspomniał, że UE podjęła jakieś kroki formalne by z budżetu wyodrębnić kasę na promocję tych środowisk.

 58. Danuta Wojcicka

  NAJWYZSZY CZAS NA POLEXIT

 59. Produkty z Biedronki

  Dobrze, że można tu obejrzeć jak wygląda nagranie audycji.

 60. Artur Lukomski

  Daria jest niesamowita :)

 61. lukas raczynski

  W Boga nie wierze ale Szymonowi wierze.

 62. romek x

  zabromic; telkomorkowe,komputery,rtv,czerpia energie elektryczna i sa z plastiku,nie ekologiczne

 63. lukas raczynski

  Nie da się ukryć, ze Szymon ma szanse zostać prezydentem. Nie ma doświadczenia na scenie politycznej... ale te nasze obecne ancymony rządzące maja doświadczenie i nie wiele to daje.

 64. ElectroMarcin

  Anglia to deszcz i zaraz bendom chciec od non EU "taxes" za pobyt na ziemi obcej.

 65. ElectroMarcin

  Polska to jak Hawaii teraz lato dlugie cieplo w hamaczku domek muj to cala Polska.

 66. ElectroMarcin

  Pelno miejsca nad Baltykiem. Spalem zadarmo w Polsce :) ryby pyszne w Polsce. 3 lata temu.

 67. JUR QL

  Tababababaaa !!! -leninwieczniezywy !!!! . Konfederacja ! . C.W. I N.N.P. !!! . POLSKA DUMA NARODOWA !.

 68. Bartosz Wołoszyn

  Na hooy to komu to pier....lenie co no noc???

 69. Eloelo350

  Nauczcie swoją "dziennikarkę" dziennikarstwa... Ona nawet nie potrafi poprowadzić prostej konwersacji

 70. Kamil Breda

  Panie Macierewicz, dlaczego na swojej stronie podaje pan fałszywy adres e-mail???

 71. Kamil Breda

  Panie Macierewicz, dlaczego na swojej stronie podaje pan fałszywy adres e-mail???

 72. Gazi Towhid

  Gazi from Singapore , Joanna, interested to more about your business consultant please let me know your business email, [email protected]

 73. Gazi Towhid

  Joanna is super smart women, she speak excellent English and specially great vocabulary and well intention and great delivery bombastic business English. Awesome I am really so excited and inspired by her and special thanks to radio presenter she did great job . Appreciated for the video program and behind everyone whom worked with the program. Thanks to Joanna again for taking great step. Outstanding

 74. Michal Brys

  Uwielbiam ucho prezesa

 75. Edmund Andrzejewsi

  Za parę lat nie będzie świerka to wtedy taki ekolog nawet nie przyzna się do błędu tylko odwróci się na pięcie i nie udzieli wywiadu nikt nie pociągnie go do odpowiedżialności!

 76. Jakis Pan

  Ale tendencyjny tytuł

 77. york kork

  Makaron w sosie purchawkowym....

 78. czewskaa __

  Jej głos jest w sumie podobny do głosu Aniki Dąbrowskiej

 79. aquinas 1410

  Panie Fogiel , ciagle obiecanki … , a jak mowia we wsi obiecanki cacanki , a glupiemu radosc , tak ? Idzie juz piaty rok , a jak byl bajzel w sadownictwie tak jest . Jestescie miekkim "narzedziem" robieni i tyle w temacie . Zreszta nie tylko w tej sprawie . Czy jeszcze przed swoja smiercia doswiadcze madrych I zdecydowanych politykow o silnej postawie moralnej ? Smiem watpic. Chociaz z drugiej strony to nie politycy sa winni ( tak jak hieny nie mozna oskarzac o to , ze pozera padline ) , ale spoleczenstwo , ktore jak nie zaprzancow…. , to filosemicki ciamajdan ….wybiera , ktory bardziej obawia sie jednego rabina , niz ( na przyklad ) 830 000 podpisow Polakow za zmiana antyludzkiego prawa .

 80. Zbigniew

  Pozwolenie na posiadanie broni , każdemu kto nie był karany. Czy panowie z Konfederacji nie czytają statystyk , ile zostało dokonanych morderstw przez ludzi legalnie posiadających broń.

 81. Inco Gnito

  Nie jestem komunistą. Nierówności były zawsze, a komunizm doprowadził do ekonomicznej zapaści Polski. Jednak Armia Czerwona ocaliła nas przed całkowitą zagładą ze strony nazistów, którzy stosowali terror. Nie neguję zbrodnii sowietów itp ale takie były fakty. Gdyby nie oni to dziś co najwyżej bylibyśmy niewolnikami i podludźmi w rękach nazistów.

 82. Zbigniew

  Możliwe iż za jakieś 10, 20 lat z tej Konfederacji powstanie jakaś porządna partia. Pod warunkiem iż nie spełni się ich , największe marzenie. Czyli odsunąć od władzy PIS. Jeśli PIS w następnych wyborach przegra , to PO i komuchy wyślą na Sybir Konfederacje. Jednak obecnie są potrzebni w parlamencie , musi ktoś być taki kto mówi wszystko co wie ,

 83. Piotr Handerek

  WRON I BANDZIOR I ZBRODNIARZ JARUZELSKI I CALE JEGO WRAZE KOMUNISTYCZNE PLEMIE NIECH BEDA PRZEKLECI NA WIEKI WIEKOW AMEN !!!!

 84. Piotr Handerek

  WY !!!! Ta NOWA WLADZA nigdy nie skazecie za te zbrodnie z przeszlosci NIKOGO bo z z Waszych rodzinek nikt nie zginal i nikt nigdy w biedzie nie zyl tak jak My ludzie robotnicy i chlopi i ci tak jak ja ucieklismy z Polski bo Wy zawsze zyliscie jak paczek w masle i nadal z komunistami zyjecie i z sedziami i prokuratorami jak paczeknw masle wraz z waszymi zasranymi rodzinkami !!!! I to nie Wy wychodziliscie ma ulice walczyliscie z ZOMO i to nie wy gineliscie na tych ulicach tylko My i to nie wy placiliscie kolegia tylko My i to nie Wy zarabiacie takie gowno jak My robotnicy i chlopi. A Wy koledzy tylko rzadzicie i nadal mowicie Nam co mamy robic i jak na Was i Wasze zasrane rodzinki pracowac !!!! BEZKARNI I HIPOKRYCI GOWNIANI !!! Rzadna INTELIGENCJA !!!! Bo nie umiecie nawet zarowki wymienic !!!!!????

 85. Kera Minecraft

  Dziękuje za pani pomagała innym podczas powstania, życzę długowieczności aby pani mogła nadal przekazywać perpyetia ludzi podczas powstania!

 86. Andrzej Roszkowski

  Mówi Pani Monika o wszystkim, a zarazem o niczym.

 87. Oddball

  9:00 AMEBO! Soros daje miliony na lewicowe grupki faszystowskie a 200 tysięcy polaków uzbierało ledwo 100 tysięcy na swój patriotyczny marsz, który atakujecie jak rasowi faszyści rok w rok. Czego ty tutaj nie rozumiesz? Czy pieniądze ci zasłaniają rozum? Nie zasłaniaj swojej chciwości ideologią "dziennikarko"

 88. Piotr Handerek

  I PYTAM GDZIE SA OSADZENI ZBRODNIARZE KOMUNISTYCZNI ??? GDZIE ??? SA W SEJMIE SENACIE NA STANOWISKACH SEDZIOWIE W SADACH !!!! A OFIARY ?? ZA GRANICA TAK JAK JA I W GROBACH LUB SKRAJNYM UBOSTWIE !!! Taka jest SPRAWIEDLIWOSC WOLNOSC I DEMOKRACJA W POLSCE !!!!!

  1. i co

   Jeszcze 1 drobiazg: W KTÓRYCH INNYCH dawnych demoludach weterani komuszych SS-sów{służb specjalnych} ZOSTALI WRESZCIE POZBAWIENI przywilejów emerytalnych{tak, jak obecnie w Polsce}?

  2. i co

   A W KTÓRYCH INNYCH dawnych demoludach są osądzeni zbrodniarze z dawnej władzy?

 89. Oddball

  5:50 sam podam ciekawy przykład. Od 2016 roku wyrażanie sympatii do Trumpa jest uznawane za mowę nienawiści. To jest kreacja lewicowych mediów. Ludzie dosłownie biją innych ludzi na ulicy. Skoro ta kobieta nie ma świadomości tego, jest albo ignorantką albo żyje pod kamieniem. Dokładnie takie ignoranckie zachowanie doprowadziło do śmierci prezydenta Gdańska. "O czym pan mówi, nie ma problemu" I nagle nóż w serce za co? Za poglądy.

 90. Piotr Handerek

  JARUZELSKI I JEGO KOMUNISTYCZNA BANADA TO SZLACHECKA BANDA KOMUNISTYCZNEJ TARGOWICY I NIE MIESZAJCIE W TO ANI ROBOTNIKOW ANI CHLOPOW BO TO ONI SA I BYLI ZAWSZE OSTOJA NARODY POLSKIEGO KEGO TORZSAMOSCI I WIARY A NIE CALA TA.PSEUDO INTELIGENCJA I SZLACHTA KTORA ZAWSZE NA TYM KORZYSTALA I TAK JAK PO 1989 R TAKZE TYLKO ONI SKORZYSTALI A CHLOPOW IBROBOTNIKOW KTORZY NAJWIECEJ STRACILI I ZYCIE MACIE TERAZ W DOPIE !!!! HIPOKRYCI TAK JAK TA CALA WRON JARUZELSKIEGO I CALEJ JEGO BANDY ZLOCZYÑCOW I ZWYKLYCH MORDERCOW !!!!!

 91. jolanta Kuśmierowska

  No tak jest podstawiony żeby chronić Tuska, zgadłam? Skoro ten pan w 93 pracował w wyborczej to już to wszystko tłumaczy i oczywiście w mam talent, komentarze nie raz dawał, wyśmiewajac i tkpiąc z występujacych, nie ładnie a ma fundacje a propo każda fundacja jest złotą kaczką wiem na czym polegają i kto ma największą korzysc.

 92. Jerry Bańka

  Uwielbiam jej szczuro-bobrowy uśmiech 😂

  1. stevan

   Dla mnie jest to uśmiech jakiejś baby z amerykańskiego horroru!

 93. Waldemar Krakowiak

  Tepa dzida jest nawiedzony ten gościu ma pomrocznosc jasnom. Trzyma Tuskowi palca w. Dupie iglosno tupet

 94. lucyna Brwilinski

  Macron niech się zajmie i skupi bardziej na swoim narodzie,

 95. lucyna Brwilinski

  Naturalnie,że sukces,dobrze ,że był tam nasz premier Morawiecki a nie Ci z opozycji,którzy na wszystko się zgadzało aby Polsce zaszkodzić, brawo Panie Premierze!!

 96. Alina Ziółkowska

  Magia jest

 97. Konrad Wysocki

  Z tego co pamiętam to nie pamiętam, ale nie jestem pewny, bo mi wypadło z głowy

 98. Waldemar Krakowiak

  Rudy zaczol zamykać kopalnie a. Niemcy otwierał to jest zdrada kraju ojczyzny