Witam na kanale poświęconym głównie publicystyce.
Znajdziesz tu treści poruszające zarówno tematy popularne, jak i niszowe. Nie brakuje także polityki, odniesień do najnowszych wydarzeń oraz tematów społecznych, ekonomicznych i prawnych.
Raz w tygodniu - w niedzielę o 21:00 - publikujemy zaś 1 Teorię Spiskową.
Zapytania biznesowe - mail poniżej lub w opisie każdego nowego filmu.
Cennik komercyjnego wykorzystania materiałów za każdorazowe użycie:
"obrazek wyróżniający" vel "niestandardowa miniatura" - 1500 zł
Fragment do 1 min - 3000 zł
Fragment od 1 min do 10 min - 5000 zł
Fragment powyżej 10 min - 10000 zł
Miłego oglądania.

 • 3 130
 • 160 716 389

Komentarze

 1. Mateusz Michałowski

  Kds

 2. Anna D.

  Są reklamy to i jest komentarz Dziekuje i pozdrawiam.

 3. Mike z Lublina

  Tak to jest z banksterami, dusigroszami i (o zgrozo!) Ż*dami!

 4. Jolanta P

  Pieprzysz trzy po trzy i idioci biorą to na serio !

 5. Medyk

  πerwszy

 6. Gwiazda z Nieba

  Synagogi też sie palą i to hurtem ,warto wiedzieć -/fire sinagoge /w okienko , i masz ..Pozdrawiam

 7. Ruch Młodych RNR FALANGA

  Japierdzile ile kurde reklam Xd

  1. DevranMr

   Ustawiasz prędkość 2x i idziesz spać

 8. Aletin

  zero protestów. Świadomość i bezczynność Polaków nie zna granic.

 9. Kubarks 1910

  Boże expose ogulem

 10. Johny Rebel

  Proponuję przystać na ten pobór, zorganizować się w ogólnokrajową armię i zrobić pucz jakiego świat nie widział - ciekawe, gdzie Mati, Grzesiu i inne pacynki będą chybać - USA? Niemcy? Izrael?

 11. Akvat

  xd

 12. Adrian Cygan

  Rzeczpospolita już ma tytuł na artykuł: Sośnierz - "Parada równości to cyrk dziwaków".

 13. adraxer12

  No proszę. Nawet lewactwo może coś mądrze powiedzieć

 14. Tomasz Chyzy

  Tępa i BRZYDKA i to jest problem nie tylko jej ,,męża'' ,ale i POLSKI.WSTYD NA MAKSA.Ale TĘPY NARÓD TAKIE SIEROTY WYBIERA.

 15. Vanja Lithner

  Wolałabym,żebyś zebrał wiedzę a potem ja przedstawił. Goście prawie zawsze mają nieustawiony mikrofon (albo nieradiowy głos) i Ciebie słychać głośno i wyraźnie a ich nie. Przez to omijam takie vlogi.

 16. Ryszard Pietrzak

  WSZYSCY FACHOWCY KAŻDY MÓWI CO INNEGO ROBIĘ WODĘ Z MÓZGU

 17. Janusz G G

  Do tego materiału trzeba było dorzucić jeszcze jakieś liczby osób które przyjechały do USA i ten pan na lotnisku ich cofnął. Chodzi oczywiście o okres kiedy te promesy wizowe zostały zniesione.

 18. ThePrzemo996

  Z całym szacunkiem dla Pana posła... Zgadzam się z Panem w wielu aspektach, jednak czy mogłoby Pan wyjaśnić gdzie pozyskał dane naukowe na temat osób elektro-wrażliwych oraz dlaczego osoby, które się za takie uważają w badaniu opartym na podwójnie ślepych testach nie potrafią wskazać kiedy intensywne pole jest włączone, a kiedy wyłączone? Może dlatego, że u większości z nich ta wrażliwość oparta jest na aspekcie psychologicznym lub dolegliwości wiązane przez nich z polami elektromagnetycznymi wynikają z innych czynników często współwystępujących, których negatywny wpływ na samopoczucie i zdrowie został potwierdzony np. przy urządzeniach wykorzystujących z fal radiowych występują układy zasilające oparte o przetwornice impulsowe, które nierzadko generują dosyć silne fale akustyczne z pogranicza ultradźwięków. Coś co jest ledwie słyszalne nie wydaje się mieć na nas wpływu, a jednak... udowodniono, że takie dźwięki wywołują uczucie niepokoju, rozdrażnienie, problemy z koncentracją. Druga sprawa: Zgadza się, autonomiczny samochód też może popełnić błąd... podkreślam "też". Nie wie Pan jak się zachowa taki samochód, a czy wie Pan jak się zachowa kierowca? Zwłaszcza młody, zdenerwowany, niewyspany pijany czy chory. Dotychczas zdecydowana większość zdarzeń z udziałem autonomicznych samochodów wynikała bezpośrednio z winy człowiek lub nieprzewidywalnych zachowań ludzi.

 19. Przemek Kostiuk

  Przeciez BANK I PROWIZJA to perfekt marige tak to wygloda

 20. Big Hunter

  Ator masz dzieci? jak nie to szybko rób bo będziesz slepymi strzelał przez emisje pola w 5G.

 21. TV_PC

  Oni sami na to pozwolili to mają jak mają. Niestety u nas też sporo osób chce popełnić ten sam błąd.

 22. Markyboy McGill

  5G to jest 1mm fali na tej częstotliwości działają kuchenki mikrofalowe. Jest wiadome od dawna, oczywiście barany które dostają w łapę tego nie ujawniają, że Wi-Fi jest rakotworcze, niszczy DNA i tak można by wyliczać. Nawet nowe generacje telefonów komórkowych mają taką klauzule w specyfikacji, która jest dostępna w samym telefonie pod danymi technicznymi i prawnymi, że telefon nie powinien być trzymany bezpośrednio przy ciele, w czasie rozmowy i w czasie kiedy jest stand-by, bo emituje fale elektromagnetyczne.

 23. Jan24h

  znowu te kukizy

 24. Big Hunter

  Huawei odda technol;ogię? Wiekszej bzdury nie słyszałem, chińscy słodzieje technolog w krzemowej dolinie sie szkolą i kradną. Chiny to krraj, który swoje produkty oparła na złodziejstwie i jako złodziej niech spada.

 25. Aleksander Czajka

  Pole elektromagnetyczne jest JEDNO. No i moim zdaniem przydałoby się też ludziom powiedzieć, że światło to też promieniowanie elektromagnetyczne, bo dużo osób niestety tego totalnie nie ogarnia i wyobrażają sobie jakieś mistyczne coś, co nie wiadomo jak działa i czym w zasadzie jest, tak by mieli jakiś odnośnik.

  1. Michał Sala

   To podobnie jak z działaniem CD radia, policja się skarży na pracę w wysokim polu elektromagnetycznym...;)))

 26. Utopiec warmiński

  kds

 27. Utopiec warmiński

  kd

 28. Niko Dago

  Krzysztofie. Z mocą nadajników jest trochę nie do końca tak jak tłumaczycie. Zwiększenie mocy nadajników nie do końca ma wpływ na przepustowość. Tzn. Ilość urządzeń podłączonych do przekaźnika jest ograniczona ale przy 5G nie jest to w tej chwili barierą. W zwiększeniu mocy urządzeń chodzi o gęstość urządzeń do transmisji. Każdy masz, każda antena, każde urządzenie do transmisji to są ogromne pieniądze. Przy małej mocy nadajników trzeba ich postawić bardzo dużo aby pokryć dany obszar, jeżeli zwiększymy móc nadajników siatka pokrycia jest rzadsze co wiąże się z mniejszymi kosztami - odpada budowa masztów, anten, itd. Czyli wieksza moc to czysta kasa w kieszeni. Na początku ilość urządzeń będzie tak mała, że stacje spokojnie sobie z nimi poradzą, a w miarę wzrostu liczby urządzeń będzie postępować zagęszczanie siatki stacji aby obsłużyć coraz więcej "kibli z analizą moczu". 😀 Tyle moich uwag na razie. Pozdrawiam i słucham dalej.

 29. Lukas Hazer

  Miło posłuchać inteligentnych ludzi🤜🤜🤜

 30. Roch Kowalski

  Człowieku pogięło cię ?!!!! Przecież jak zarobię 240000 do czerwca i do końca roku nie będę pracował to i tak zapłacę podatek od tych 240000 !!! Co to za pomysły z przedszkola !!!!

 31. qwe eszrdx

  akurat tego ścigacza mi to nie przypomina

 32. M

  Nie o to chodzi o czym tu się rozmawia ... infradźwięki to jest cel. Poczytajcie co da się zrobić z człowiekiem za ich pomocą. Każdy organ ma swój rezonans ( udowodnione naukowo już kilkadziesiąt lat temu ). Jednym dźwiękiem można doprowadzić do tego aby ludzie zdziczeli się bez opamiętania zabijać ! Ta wiedza nie jest w jakikolwiek sposób ukrywana, jest jawna i powszechnie dostępna. Armia USA już kilkanaście ( kilkadziesiąt ) lat temu opracowała technologię którą chciała stosować za linią wroga tj. "paleta" z akumulatorami/agregatem + źródło infradźwięku zrzucane z samolotu na spadochronie za linią wroga, po to aby wróg albo oszalał albo czuł non stop niepokój co wykańcza psychicznie ( ambasada USA na Kubie - prawdopodobnie test ulepszonej wersji na swoim własnym personelu który można sobie po testach przebadać w specjalistycznych laboratoriach ). Rewolucja w Rosji w latach 90, i opisy świadków którzy patrzyli z okien bloków na to co się dzieje na ulicach i jak wyglądają starcia - w skrócie na ulicach otwarta wojna pomiędzy grupami , ludzie patrzyli na te ulice z okien w blokach i w pewnym momencie poczuli się nieswojo oraz poczuli taki wzrost nieuzasadnionej agresji że zaczęli rzucać wszystkim co mają w domu na ulicę - doniczki , książki itp. - jedna kobieta prawie wyrzuciła telewizor. Takich historii jest masa.

 33. Bogdan Gorniak

  Istny kabaret...podziwiam świętujących za okazaną cierpliwość

 34. Kseronarogu

  Co tu się odp...la?! Jak tak można? Zakładam że to Ż>d.

 35. OtwórzOczy

  o takiego gościa się nie spodziewałem. Nie słuchałem ale dla mnie facet miał 4 lata na gadanie, teraz to już za późno.

 36. Janina Janina

  Tyle wody - kiedy pan powie coś konkretnego

 37. Robert Frączak

  tadeusz kościński =~~ tadeusz kościuszko. podobnie, prawda. za stalina żydobolszewia miała prikaz przyjmowania polskich imion i nazwisk. ten kretyn przyjął sobie nie dość, że polskie to jeszcze podobnie brzmiące do polskiego wielkiego patrioty. trochę to dziwne, bo słabo polski zna. można by przyznać, że bełkocze. niedługo ogłosi że jest prapra...wnukiem kościuszki i wszystkie PISdzielce dostaną zawału z powodu orgazmu

 38. Mariusz Michalek

  youtuber, którego osobiście nie trawię bo jest po prostu słaby

 39. Anoniman Piotr

  Szanuję za vloga.

  1. Anoniman Piotr

   KDS

 40. Tomasz Piotr

  al kaida w stanach nie trafila w WTC 7

 41. Przemek Farfolini

  6:10 Ja bym nie wolał. Nikt nie zaprogramuje żadnej maszyny, żeby wykonywała takie manewry na drodze jak przeciętny kierowca BMW...

 42. manon3609

  Do autora kanału.Moglbys zrobić film o Niemieckim wizjonerze Alois Irlmaier o Europie i 3 wojnie światowej które on przewidział.Bardzo ciekawa postać z okresu drugiej wojny światowej.Pozdrawiam

 43. manon3609

  Do autora kanału.Moglbys zrobić film o Niemieckim wizjonerze Alois Irlmaier o Europie i 3 wojnie światowej które on przewidział.Bardzo ciekawa postać z okresu drugiej wojny światowej.Pozdrawiam

 44. Ladydoremiam

  Trochę to naiwne kolego ! Taka narracja . Jaka empatia podczas alertowego poboru? Jak się coś szykuje, to zero takich oczekiwań. Każdy jest tylko jednym z listy. Należy się skupić raczej na tym, ku czemu to zmierza i kto z "możnowładców " zadecyduje o rozpoczęciu działań.

 45. Adrian Cygan

  Ludzie tracą swoje oszczędności cały czas, wkrótce będą tracić więcej. Siła nabywacza fiatu ciągle spada. Trzymanie pieniędzy na koncie bankowym aby zaoszczędzić mija się z celem. Inwestycja to najlepsza opcja!

 46. Przemek Farfolini

  Od zawsze były protesty, kiedy stawiano maszty telefonii.

 47. Arkadiusz Szymanik

  Może niech wypowie się fizyk, a nie jakiś technik fizjoterapii. A i podstawowa sprawa światło to fala elektromagnetyczna a nie widmo.

 48. Cinek1251

  Gdzie można znaleźć źródło informacji, że ten człowiek nie żyje, bo jak na razie znalazłem info że jednak - jeszcze - żyje...

 49. Rarest Pepe

  głośność tragedia

 50. Pawlin 160

  How dare you !

 51. Bartek Motławski

  Fajna koszulka - nagrywałem muzykę do credits tej gry :)

 52. Luke Luke

  5G działa na zasadzie MIKROFAL tak jak MIKROFALÓWKA W DOMU

  1. Luke Luke

   @Michał Sala Ale jeśli w powietrzu jest pył aluminiowy to mogą użyć mikrofal wiadomo do czego...

  2. Michał Sala

   Wynaleziono je 70 lat temu, kuchenka mikrofalowa jest czymś pośrednim między nadajnikiem wiązki radarowej, nadajnikiem radiowym a elektrycznym piekarnikiem...:)))

 53. Profesjonalny Ekspert

  Praca maksymalna dla zwykłych obywateli :-) który zwykły obywatel zarabia np. 100 tys.zł miesięcznie. Płaca maksymalna uderzyłaby raczej w uprzywilejowaną kastę.

 54. Prozent37

  BZDURY

 55. ImMikoFreako

  Wypadaloby przedstawic goscia i jego dokonania naukowe jako eksperta...

 56. Liberty Poland

  Chore lewactwo zgotowalo ludziom ten los w imie "Nowego porzadku swiata"...

 57. Jan Kowalski

  Wywalone. Mam kategorię D więc raczej mnie nie wezmą. Chociaż mimo tego, że mnie to chyba nie dotyczy w ten sam sposób co innych to i tak jestem oburzony czymś takim. Obowiązkowa służba wojskowa jest tak bardzo ekonomicznie i społecznie szkodliwa, że to się w głowie nie mieści.

 58. Paweł Nowak

  Powszechnieją wypadki samochodowe ... poza wszystkich świętych nie słyszę już nawet statystyk ile osób ginie i jest rannych na drogach, nie mówiąc o ilości samobójstw itp.. dla mnie przerażające że polityka jest ważniejsza niż ludzkie zycie w wiadomościach...

 59. Bartłomiej Kowalski

  wstyd za tych ludzi i kraj, Wojna domowa jakich malo,

 60. Samael Lilith

  U mnie jak kładli światłowód to wyskoczyło kilku moherów z bloku z krzykiem że to szkodliwe i nie życzą sobie tego światłowodu.Tutaj widzę podobna sytuacja.

 61. kamil lechkun

  24:36 fajna reakcja na stwierdzenie: " fakt z definicji jest nieprawdziwy"

 62. Bartłomiej Kowalski

  a ludzie stoja sie boja jak za komuny

 63. qwe eszrdx

  skoro w sumie nie wiadomo jakie skutki dla człowieka i środowiska niesie ta technologia to po co się tak z nią śpieszymy ?

 64. DJ Kamz

  To co się działo nie różniło się od tego co było 2 czy 3 lata temu jak byłem na marszu we Wrocławiu. W tedy leciały nawet "lepsze" przyśpiewki. Dzisiejszy polski socjalizm jest dzieckiem komunizmu, a więc kontynuatorzy idei czują się obrażeni i boją się, że to ich się tym sierpem czy młotem zaatakuje. Generalnie ludzie na takim marszu sobie pokrzyczą , "wyżyją się" i wrócą do domu. Nikt by nie ucierpiał...

 65. Allenstenium 76

  A w olsztynie postawiono nadajnik na budynku szkoly podctawowej nr6

 66. Darius Mallord

  Natężenie częstotliwości ?? Krzysiu przepraszam ale to jak głębokość prędkości. Czysta abstrakcja. Jestem przeciwnikiem 5G ale takie wypowiedzi zwłaszcza specjalistów i członków komisji to strzał w kolano.

  1. Michał Sala

   No tak, natężenie to prąd który mierzy się w Amperach nie jak Voltach...Jest prosty wzór na moc P jest równe A razy V...:)))

 67. RandyV2max

  Dobra robota. Dzieki

 68. MADIXU madixu Sokolow

  Wydaje mi sie ze jestem taka osoba wrazliwa na fale elektromagnetyczne.. od lat mam wrażenie ze "slysze ultradźwięki z rutera" ale myslalam ze mi odbija xdd moze jakis film o tej tematyce konkretnie? Jak rozpoznac ze jest sie taka osoba ?

 69. Bartłomiej Kowalski

  przez glowy cweli a nie policjantów

 70. Michał Gawęcki

  TO WYWIAD Z OSŁEM. O ZIELONYCH LUDZICIACH LEPIEJ POROZMAWIAĆ Z PROBOSZCZEM

 71. M

  👍👍👍👍👍👍👍👍

 72. Dariusz Sz

  Dobrze im tak ....pozwolili rządzącym na multi multi to mają zaplate

 73. Justyna W.

  Około 85% podatku płacimy we wszystkim za co płacimy. Da się jeszcze więcej wyłupić?

 74. piotr gg

  Ci tak zwani uchodźcy zapomnę li gdzie przyjechali i jaka tam , panuje kultura że europejczyk ma odmienną definicje kto to jest gość jeżeli nie chce się dostosować pokazuje , mu się drzwi a w tym przypadku karj z k turę go przybył.

 75. Ka U

  To ja już wiem dlaczego tyle ludzi w koło ma raka

  1. Ka U

   @Michał Sala To tym bardziej powinieś myśleć o ludziach, a nie o gadżetach. Paproki się za to biorą i zrobią wszysko dla pieniędzy a nie dla niby "rozwoju"

  2. Michał Sala

   @Ka U Mój syn umarł na raka, więc nie wspominaj mi co mam wspomnieć...

  3. Ka U

   @Michał Sala Trzeba się rozwijać, ale nie kosztem zdrowia. Nie wszyscy ci, co nie chcą 5g są za powrotem do PRL. Ze skrajności w skrajność. Nic nie jest czarnobiałe. Wspomnisz jak bliska ci osoba zachoruje na raka a może to będziesz ty, ale spoko będziesz miał swoje "smart wszystko"

  4. Michał Sala

   @Ka U Może słuchałem jednocześnie w radiu przemówienia Tow.Morawieckiego, sorry mam swoje priorytety...

  5. Ka U

   @Michał Sala Chyba nie zrozumiałeś wypowiedzi. Oglądnij jeszcze raz

 76. Michał Sala

  Elektromobilność pozostaje priorytetem, Polska jest liderem w wielu jej obszarach, w tym produkcji samochodów na prąd - oświadczył w czwartek Tow.premier Mateusz Morawiecki podczas forum poświęconego elektromobilności. Zdaniem ministra klimatu Michała Kurtyki, dzięki elektromobilności możemy mieć czyste miasta i czyste powietrze; to również szansa na dynamiczny rozwój gospodarczy w wielu sektorach...

 77. Łowca KureF

  Pytanie tylko czy jeżeli powstanie jakaś konkurencja to nie będzie przypadkiem nieczystych zagrywek ze strony google, jak pomijanie w wyszukiwarce itp.

 78. Leszek Ostachowski

  Problem że chipy są konstrukcjami nie rozbieralnymi i można tam wprowadzić programy i możliwości takiej modulacji, że staną się bronią.. Wykonać mapy i śledzić. Te fale przenikają przez bariery i mogą działać jak tomografy.. Znowu mamy słowo wytrych korporacja jak komunizm i kombinat..

 79. Leszek Ostachowski

  Te firmy są podpięte pod korporacje które są waszymi właścicielami.. Wy im to sfinansujecie tak czy inaczej.. Kiedy technologie są zamknięte to cały proces jest czarnym projektem..

 80. TmK MazurWlkW

  To właśnie przez tych lewaków i ich nagonke medialna oni mają przerabane. Bo to są właśnie przez nich szykanowani. Bez tej nagonki i propagandy wcześniej nikt wzywany nie był

 81. Gabriel Goleniewski

  Nie uniewinnia się człowieka który nic nie zrobił hahahahah banda idiotów

 82. Joanna Pawlak

  U mnie 22 sieci wifi 😮

 83. SirPsycho

  Kds

 84. Stan B

  Dobrze że większość ludzi kocha Polskę , a tacy zawsze się znajdą i trzeba z tym się pogodzić .

 85. Karol Skrzeczyński

  chyba chronią KOD

 86. jan kowalski

  hej ho

 87. Michał Sala

  Analogowy Centertel NMT 450i pamiętam i 1 stacja miała zasięg chyba 8 km...:))) Sygnalizacja w kanale radiowym odbywała się za pomocą binarnego sygnału zmodulowanego częstotliwościowo z przepływnością 1200 bit/s. Jedynie 7% przesyłanego sygnału to właściwa informacja. Typowa ramka ma długość 166 bitów i dzieli się na: 140 - bitowe słowo sygnalizacyjne. 28 bitów numeru abonenta. 12 bitów numeru kanału. 12 bitów informacji. 12 bitów numeru obszaru przywoływań. 26 bitów synchronizacji bitowej i ramkowej. 11 bitów synchronizacji ramki. 15 bitów synchronizacji bitowej.

 88. Pawel Walczak

  Konstytucja 1935 legalna i prawna partia II Rzeczpospolita Polska

 89. Ryszard wróbel

  Dobromirze Sośnierz kiedy się upodobnierz do normalnego człowieka bo z tym kucykiem-ogonem przypominasz zboczka.

 90. HammerME i Wilczadaria

  Eksperyment: Odpalcie sobie 13 routerów wi fi w pokoju, fajne uczucie

  1. HammerME i Wilczadaria

   @Asus Eyi odpal i 30, osobiście uruchamiałem 13 i nie było przyjemnie

  2. Asus Eyi

   Czemu 13 ?

 91. Xelloss Dio

  Stare 1, 2 i 3 G są w użyciu bo zasięg. Mamy ogromne tereny leśno wiejskie gdzie żyją ludzie i nikt nie postawi tam 100 masztów LTE, aby 50 osób miało zasięg. Za to jeden maszt GSM się jeszcze opłaca i można dzwonić nawet z największego zadupia w Polsce.

 92. _szarpii aka. m4THE4o •18•

  Ale propaganda.. przecież to właśnie faszyści byli czerwoni... Za to ich właśnie siły podlegające RZADOM niszczyły, bo komuniz to ustrój bez władzy tych ludzi... Ale się tu na ziemi odgrywa teatrzyk, śmieszne z mojej perspektywy :D

 93. _szarpii aka. m4THE4o •18•

  16:20 Czyli jak wmawiać narodowi że rząd, prawo i policja jest im potrzebna... Siejąc strach, organizując fejkowe straszaki, etc.. Żenada.

 94. Przemek .J

  Sorry Krzysiek wyłączam... Ekspert który nie odróżnia watów od voltów ?? Sprostuję- napięcie prądu elektrycznego mierzymy w voltach. Moc podawana jest w watach (w tym nadajników) Po tym jak Pan poseł potwierdził że chodzi o volty z całą pewnością stwierdziłem że nie ma sensu słuchać tego wywiadu z "ekspertem" bez elementarnej wiedzy. Jak by występował jako poseł i powtarzał to co zasłyszał to ok. Jeśli jednak tytułowany jest ekspertem wymiękam.

 95. Tomek hazy

  Żeby PEM zaczęło wpływać na nasz organizm, musiałoby być 1000000 razy wyższe promieniowanie a nie 100. Takie są fakty.

 96. Xelloss Dio

  Najnowsze badania wskazują że nie ma czegoś takiego jak elektro-wrażliwość a osoby które się za takie utwarzając mają tak naprawdę problemy z nerwicą natręctw lub innymi zaburzeniami umysłowymi.

 97. Wielkopolska

  Nie wiem dlaczego chcą tak na siłę te 5G moim zdaniem trzeba stawiać na światłowód w Wielkopolsce jedna firma kładzie światłowody na potęgę i to jest prawdziwy skok cywilizacyjny!

  1. Lukas20358

   Kładą gdzie im się opłaca.

 98. Obywatel Cane

  Dobry człowiek nie ma się co obawiać inwigilacji - puk, puk, Wielki Brat patrzy!!! "Dobry" człowiek wg. standardów aktualnie panującej poprawności politycznej. Przecież to rząd decyduje, kto jest tym "dobrym" a kto jest "wrogiem". Masz WOLNOŚĆ, żeby robić dokładnie to na co to MY dajemy przyzwolenie. Masz wolność do głoszenia poglądów, że tylko PiS i PO, tylko uE, tylko USA, LGBT i uchodźcy. Ale spróbuj publicznie głosić inne poglądy. Zaraz zrobią z ciebie wariata, homofoba albo faszystę.

 99. Krzysztof Mazurkiewicz

  Troszkę się przyczepię do wywiadu... 6:45 - tu powinna być Moc a nie Volty - Volt określa różnicę potencjału w obwodzie elektrycznym. Moc wyrażana jest w watach. 16:30 - "stacje bazodanowe" - chodzi zapewne o stacje bazowe (czyli słynne BTSy) 17:58 - kompresja danych nie zależy bezpośrednio od standardu transmisji (częstotliwości) a od algorytmu kompresującego te dane i od rodzaju danych (przy czym nie każdy zestaw danych kompresuje się tak samo). Natomiast faktycznie szybsza transmisja pozwala przesłać więcej danych. Co do samych Mocy to nie tyle lepsze co wyższe lub niższe (nie wiem co dla Gościa jest synonimem lepszego) 25:00 - "moc, częstotliwość i długość natężenia"... obstawiam że chodziło o moc, częstotliwość i długość ekspozycji na sygnał. 25:36 - "częstotliwość natężenia"... pewnie chodzi o moc sygnału wysokiej częstotliwości, a większa częstotliwość pozwala przesłać więcej informacji. 31:40 - wyłączenie niższych częstotliwości zmusiło by tych co korzystają z nich do zmiany urządzeń - kasa. Rząd nie ciągną by kasy z koncesji - kasa. 32:50 - tu mam lekki dysonans poznawczy. Gość mówi że 5G to takie zło bo wysoka częstotliwość, promieniowanie ma przez to zatrzymywać się na skórze i oczach i dawać raka, i zobaczmy jak to się sprawdzi w Korei Południowej. A tu nagle mówi, że jak wyłączymy niższe częstotliwości a zostawimy 5G to ma nagle być dobre? Do tego "doniesienia" że może być szkodliwe. To może warto zrobić rzetelne badania i zbadać raz a dobrze. 37:20 - światłowód da się podsłuchać jak każde inne medium transmisyjne. Kwestia tylko czy owa transmisja jest szyfrowana. A jeśli jest to transmisja szyfrowana to medium ma znaczenie 2gorzędne. Niepodsłuchiwanie światłowodu to mit. Owszem spadek mocy jest możliwy do zaobserwowania ale to musi ktoś monitorować. Jest o tym sporo materiałów w sieci. Reasumując, doceniam postawę i stawianie pytań oraz informowanie o obawach. Jednak przydało by się minimalnie doczytać parę rzeczy bo jak ktoś jest technicznie ogarnięty to te wypowiedzi trochę gryzą.

 100. Energia-Zdrowie

  Witam! To jest tak wrażliwi i nadwrażliwi wiedza ze ich organizmy sa niszczone , a ci mniej wrażliwi nie wiedza ze ich za jakiś czas szlag trafi. Problem z elektrosmogiem jest taki , ze technologii się nie zatrzyma , ale należy pracować nad neutralizacja szkodliwego promieniowania. Ja jako osoba bardzo nadwrażliwa dobrze funkcjonuje w swoim środowisku - pod antena ,tylko dlatego ze zastosowałam neutralizację kamieniami polnymi. To jest wielka ciemnota tych wszystkich mądrych i uczonych , ze nie potrafią sięgnąć do natury, nie potrafią jej rozumieć i wykorzystać jej darów.

  1. Walter Kurpanik

   Lecz się